Melvin Burgess gyvenimo aprašymas


Melvin burgess biografija. Melvin burgess vikipedija. Melvin burgess aprasymas. Melvinas burgesas. Melvin burgess vilku sauksmas. Melvinas burgesas biografija. Heroinas melvin burgess aprasymas. Apie ką rašo melvinas burgesas?. Melvin burgess heroinas aprasymas. Melvinas burgesas heroinas vikipedija.

Melvinas burgesas (melvin burgess) gimė. Balandžio. D. , tvikenhame, midlesekse. Būdamas dar vaikas jis mėgo svajoti. Svajonės jam trukdė net mokytis, jis negalėjo nieko kito nuveikti. Melvinas turėjo įsivaizduojamų draugų. Jis ne tik su jais kalbėdavosi , bet ir žaisdavo. Paauglystės laikotarpiu rašytojas suprato , kad pasaulis kuriame jis gyvena ir kuris jį supa gali būti toks pat įdomus kaip ir tas kurį jis įsivaizduoja. Po mokyklos baigimo m. Burgesas persikėlė į bristolį. Vėliau sugrįžo atgal į londoną, kur. Metų ieškojo sau tinkamo rašymo būdo. Įgijęs žurnalisto išsilavinimą, melvinas nedirbo pagal profesiją. Jis dirbo tai vienokius tai kitokius darbus. Rašytojas išleidžia savo pirmąją knygą jaunimui „vilkų šauksmas“ šis rašytojo romanas neilgai trukus susilaukė didelio pripažinimo. Burgeso knygos skirtos daugiausiai paaugliams. Jis rašo ne vien norėdamas įbrukti istoriją, bet ir norėdamas įspėti apie esmines problemas. Visa tai gerai atsispindi žymiausiame rašytojo romane heroinas (junk,. ), kuriame pasakojama narkotikų liūne paskendusių jaunuolių istorija. Jau po metų ši knygą gavo kelis apdovanojimus.
  • Lietuvių kalba Analizė
  • Microsoft Word 13 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (346 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ramune
  • Melvin Burgess gyvenimo aprašymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Melvin Burgess gyvenimo aprašymas. (2012 m. Kovo 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/melvin-burgess-gyvenimo-aprasymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 18:47
×