Melvino Burgeso romanas Eiprilės meilė


Melvin Burgess romanas. “Eiprilės meilė“ 1995m. Rokas Spulginas 1 Ga 2015-11. M. Burgeso knygos skirtos paaugliams. Melvinas Burgesas (Melvin Burgess) gimė 1954 m. Knyga „Eiprilės meilė“ yra taip pavadinta. Pavadinimas. Tai jaudinanti istorija apie dviejų paauglių. Pagrindinė tema. Knygoje rašoma apie gražios mergaitės Eiprilės ir Tonio draugystę. Eiprilė – graži. Veikėjai. Kūrinyje norima parodyti dviejų paauglių meilę iš skirtingų pasaulių. Kūrinio idėja ir vertybės. Šią knygą rekomenduočiau perskaityti visiems. Kūrinys išsiskiria tuom, kad jame yra išsamiai aprašomi abiejų veikėjų jausmai ir pasaulio suvokimas. Pagal šią knygą nėra sukurtų nei filmų.

Knyga „Eiprilės meilė“ yra taip pavadinta, nes joje pagrindinė veikėja buvo Eiprilė, kuri įsimylėjo berniuką vardu Tonis.

Tai jaudinanti istorija apie dviejų paauglių, susitikusių iš skirtingų pasaulių meilę vienas kitam.

Knygoje rašoma apie gražios mergaitės Eiprilės ir Tonio draugystę. Eiprilė buvo kitokia nei visos mergaitės, ji buvo kurčnebylė, laukinukė. Ji gyveno mažame miestelyje kartu su motina. Po kurio laiko į miestelį atsikraustė ponia Pigot ir jos sūnus Tonis. Jie susipažino, kai Eiprilė buvo atėjusi jiems gaminti valgti. Iš pradžių Toniui ji nepatiko bet laikui bėgant jis ją pamilo. Po kurio laiko jiems teko įsiskirti, bet jie vienas kitam pažadėjo rašyti.

Eiprilė – graži, draugiška, tyli mergaite, užsidariusi savame pasaulyje ir išnaudojama vyresnių vaikinų.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 437 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (357 žodžiai)
  • Benasspul
  • Melvino Burgeso romanas Eiprilės meilė
    10 - 2 balsai (-ų)
Melvino Burgeso romanas Eiprilės meilė. (2015 m. Gruodžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/melvino-burgeso-romanas-eipriles-meile.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 11:14
×