Referatas tema: “MO muziejus POP kultūros kontekste”

Grzesh

Referatas tema: “MO muziejus POP kultūros kontekste” ir visiskai nesuvokiu,kaip,ka ir nuo ko pradeti

KlausimaiMenai5 atsakymai
Balandžio 14 d. 11:33
Išsamiai atsakykite į klausimą ir galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti dokumentą iš mūsų svetainės. Dovanų kodą gaunate, kai jūsų atsakymas atsako į klausimą su paaiškinimais ir išrenkamas geriausiu atsakymu. Visi atsakymai tikrinami administratoriaus.

Atsakymai (5)

Aurimas

Jeigu turi tekstą pirma susikonspektuok, o poto žiūrėk svarbiausius dalykus.

Balandžio 14 d. 13:03
Gustė

Pradėk nuo paties muziejaus, pristatymo apie jį, detalesnio apibūdinimo, kas ten vyksta ir pan. Ir toliau plėtok kuo tai susiję su POP kultūra (sąvoką gali panaudoti), kas bendro ir toliau plėtok mintis. 

Balandžio 17 d. 07:45
gabrielė

Papasakok apie meną, kas tai, jo trumpą istoriją, kada atėjo pas mus menas, kas yra pop kultūra. Tada apie patį MO muziejų, kada atsidaro, kas jį įsteigė ir pan. Apie menininkus lietuvius.

Gegužės 8 d. 21:43
Vika

Gali pradėti nuo to, kad šis muziejus paskatina visų amžiaus grupių atstovus domėtis ir/ar užsiimti menu bei suteikia puikią dozę įkvėpimo. 

Birželio 5 d. 17:19
Laura

Pirmiausia reikėtų išsigryninti Pop ir tradicinės kultūros bruožus. Supratus, kas būdinga popkultūrai, bus aišku prie ko MO muziejus.

Rugsėjo 9 d. 18:25

Parašykite atsakymą

Išsamiai atsakykite į lankytojo klausimą ir galėsite užduoti savo klausimą arba peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės. Dovanų kodą gaunate, kai jūsų atsakymas atsako į klausimą su paaiškinimais ir išrenkamas geriausiu atsakymu.

( el. paštu gausite dovanų kodą )

×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!