Menas įtikinti


Tinkamo „Masalo” pasirinkimas. Negailėkite pripažinimo kitiems žmonėms, bet nepataikaukite jiems. Svarbu šypsotis. Vaizdžiai išdėstydami savo ketinimus, lengviau įtikinsite kitus. Patraukiamas kitų žmonių dėmesys. Iniciatyva. Teigiama elgsena. Pasielgti priešingai, negu iš buvo tikėtasi. Parodyti kitiems, kokios naudos jie gali tikėtis. Pasitikėjimas. Iššūkis. Įtikinėjimai paremti autoritetais. Pakartojimas ir pabrėžimas. Teisingas klausymasis – geras būdas įtikinti kitus. Apeliuodami į žmonių jausmus, pasiekiama daugiau negu argumentuodami. Geranoriškumas ir supratingumas kitų žmonių atžvilgiu. Apeliacija į kitų žmonių jausmus. Baimė – efektyvi priemonė paveikti žmones. Atsargus elgesys – leis kitiems nuspėti jūsų mintis. Ieškoma bendrų interesų ir atkreipiamas kitų žmonių dėmesys Į teigiamas savybes. Tarp žmonių atrandama ir pabrėžiama tai, kas bendra, o ne skirtinga. Įtikinama su humoru. Įtikinimo jėga priklauso nuo kalbos. Sistemingas įtikinimo pokalbis. Išvados. Literatūra.

Siekiant profesinės ir net techninės sėkmės būtina ne tik išsiugdyti pastovų, nuolatinį pasitikėjimą savimi, bet ir mokėti visa tai paskirstyti. Nes tik tas, kas pasitiki savimi, gebės visuomet įtikinti ir kitus.

Pateiksiu išsamių trylika auksinių taisyklių, kurios padeda ne tik įtikinamai elgtis su kitais žmonėmis, juos paveikti, bet ir taip elgdamiesi galime išsiugdyti teisingą nuojautą, patirtį, sukurti sąlygas tapti optimistais, ramiais ir šaltakraujiškais, nepasiduoti pykčiui ir neapykantai.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 29 KB
  • 2014 m.
  • 14 puslapių (3776 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gustas
  • Menas įtikinti
    10 - 2 balsai (-ų)
Menas įtikinti. (2014 m. Lapkričio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/menas-itikinti.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 13:54
×