Menas skaidrės


Menas. Menas – kas tai? Meno rūšys. Taikomasis menas. Vaizduojamasis menas. Rankų tapyba. Įspūdingi 3D piešiniai. Portretai iš vieno siūlo. Menas iš pieštukų. Bendraamžių nuomonės. Užduotis. Keletas frazių apie meną. Informacijos šaltiniai.

Menas yra skirstomas į 2 rūšis : ♦ Taikomasis menas ♦ Vaizduojamasis menas.

Edvinas, 17. “Menas - saviraiška. Savęs pateikimas, išlaisvinimas, braiža. Manau kad šiuo pasakymu būsiu per geras idiotų pilkajai masei, tačiau visvien manau kad kiekvienas esame savotiškas menininkas.”.

Olga, 14. “Menas-man tai yra nesamonė,bet graži nesamonė. Kiekvienas apie meną gali galvoti kitaip, bet pagal mane tai yra kai tau patinka piešti ir išeina labai gražiai,tai menas.  Jei nupieštum piešinį ir kiekvienas žmogus jame matytų kažką kitko, pagal mane tai yra menas, nesvarbu,kad kiekvieno vaizduotė kitokia.”.

Mantas, 17. “Manau menas - tai labai mažai dalelytei žmonių teberūpi šiais laikais. Aš pats galiu atvirai pasakyti, kad manęs nedomina ir net nežinau kodėl, nes anksčiau labai domėjausi. Tikriausiai vienintelis kartas, kai menas sugebėtų paveikti žmones, kuriems paprastai į tai "nusispjaut“, būtų kai gatvėse siena apipaišyta įspūdingais vaizdais, spalvomis ir aiškiai parodo : kraujo, narkotikų, nuogybių ir t.t. Nes žmonės atprato domėtis gyvenimo džiaugsmais, kodėl gi dar daugiau žmonių susirenka i muštynes nei pasveikina tą žmogų su gimtadieniu? Mes pripratę atkreipti dėmesį tik į tai kas blogai ir niūru.

  • MS PowerPoint 3734 KB
  • 2016 m.
  • 20 puslapių (501 žodžiai)
  • Emilija
  • Menas skaidrės
    10 - 4 balsai (-ų)
Menas skaidrės. (2014 m. Gegužės 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/menas-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 01 d. 00:55
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo