Menines veiklos planas


Bendroji dalis Data. Pamokos temos pavadinimas. Ugdymo uždaviniai. Laukiami ugdymo rezultatai. Mokymo si metodai. Pamokos eiga. Mokinių parengimas mokytis pamokoje. Dalykinis parengimas - mokinių žinių ir gebėjimų tikrinimas. Motyvacinis parengimas mokytis pamokoje. Naujos pamokos medžiagos teikimas / įtvirtinimas / kartojimas. Pamokos apibendrinimas , mokinių vertinimas ir įsivertinimas.


Tikslas – nuspalvinti eglutę, iš modelino lipdyti įvairias figūrėles (meškutis, arkliukas, mergaitė, sniego senis, eglutė) naudojant paruoštas formas

Vaikai, ar prisimenate, ką veikėme praeitą pamoką? Ką piešėme? Kokių spalvų? Apžiūrėkime visų piešinius, kabančius lentoje.

Vaikai, kas pavaizduota lentoje? Kokios spalvos būna eglutės, kur auga labai daug šių medžių? Kokią šventę jums primena eglutė? Ar laukiate Kalėdų? Ar žinote, kokiu metų laiku būna ši šventė? Ar puošiate eglutę per Kalėdas? Mūsų eglutė jau papuošta. O ar žinote, kad Kalėdų naktį vyksta stebuklai? Miškuose atgyja gyvūnai. Pabandykime sukurti šį stebuklingą Kalėdinį mišką.

Mokinai pasiruošia savo darbo vietą, pasiima dažus, teptukus, indelius vandeniui, užsikloja apsauginę plėvelę. Mokytoja stalus sustuma po du ir dviem vaikams išdalina po vieną A3 formato balto popieriaus lapą. Juose kontūrais nupieštos dvi eglės, reikia jas apsivedžioti ir nuspalvinti guašu. Kamilei ir Brigitai išdalinama po A4 formato lapą, kuriame taip pat reikia apvedžioti ir spalvinti eglutę. Mokytoja klausia vaikų:

  • Pedagogika Planas
  • Microsoft Word 26 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (692 žodžiai)
  • Jurate
  • Menines veiklos planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Menines veiklos planas. (2015 m. Rugpjūčio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/menines-veiklos-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 19:38
×