Meno terapija


Meno terapija. Menas iškyla kaip tobuliausia kalba, skirta žmonėms. Menų terapijos nauda. Menų terapija gali būti skiriama dėl. Nepaisant skirtingų klientų-pacientų grupių. Dailės terapija. Dailės terapija taikoma. Muzikos terapija. Muzikos terapija skirta. Judesio ir šokio terapija. Judesio ir šokio terapija gali būti taikoma sprendžiant. Šokio ir judesio terapijos nauda. Teatro terapija. Teatro terapija lavina ir moko. Lėlių terapija. Remiantis psichologinio konsultavimo grupės duomenimis, lėlių terpija padeda įveikti. šiuos sunkumus. Litaratūros sąrašas.

Meno terapija gali būti kaip pagalbinė priemonė prie medikamentų, padedanti sušvelninti bei sumažinti ligų simptomus, padėti atsipalaiduoti, įveikti vidinius išgyvenimus.

Pagal meninės raiškos rūšis gali skirti tokias meno terapijos šakas:.

Teatro terapija pasižymi emocijų išlaisvinimu ir mokymųsi jas suvaldyti, panaudoti tinkama linkme.

Pritapti bendruomenėje, reikšti jausmus ir emocijas, pasitikėti savimi, taikyti išmoktus įgūdžius realiame gyvenime, suteikia galimybę pagerinti kalbos įgūdžius.

Taigi svarbiausias medicinos tikslas per ateinančius dešimtmečius yra ne tik gydyti įvairiomis ligomis sergančius žmones, bet ir mokyti išvengti ligų bei kurti įvairius projektus ligų profilaktikai. Manau, kad ateityje menas bus dar plačiau taikomas ligoms gydyti ir jų profilaktikai, nes po poveikio galia jau seniai nebekelia abejonių.

  • MS PowerPoint 2477 KB
  • 2016 m.
  • 29 puslapiai (922 žodžiai)
  • Joana
  • Meno terapija
    10 - 2 balsai (-ų)
Meno terapija. (2014 m. Lapkričio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/meno-terapija.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 24 d. 17:44
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo