Menų mokyklinio brandos egzamino baigiamojo darbo aprašas Pavasaris


Įvadas. Kūrinio idėjos apibendrinimas ir sumanymas. Idėjos motyvacija ir pagrindimas. Baigiamojo kūrinio išraiškai pasirinktos priemonės. Nuoseklus idėjos įgyvendinimas. Analogų pavyzdžių analizė. Išvados. Literatūra.

Pasirinkau menų (dailės) mokyklinio brandos egzamino baigiamojo darbo temą – ,,Pavasarį”. Pavasaris, tai - vienas iš keturių metų laikų vidutinio klimato zonose. Pavasarį pražysta dauguma augalų, sugrįžta migruojantys paukščiai. Pajutusi pavasario dvelksmą širdyje, supratau, kad piešiu jį – pavasarį, nes pavasarį pražysta dauguma gelių, kurios jau yra išsiilgtos po šaltos žiemos. Sužadinus ilgesį pavasariui, tai vaizduosiu savo piešinyje. Savo prisiminimus vaizduosiu ir tapysiu ant šilko. Mano egzamino baigiamąjame darbe bus vaizduojama: drugeliai, aguonos, lelijos, pradedantys pražysti daigai.

KŪRINIO IDĖJOS APIBENDRINIMAS IR SUMANYMAS

Pirmiausia, kai nusprendžiau, kad laikysiu menų (dailės) egzaminą, buvau apsisprendusi, kad piešiu ant drobės. Pakalbėjusi su sese ji man pasiūlė piešti – užuolaidą, tai tapybą ant šilko. Ir pradžių atsisakinėjau šitos idėjos, bet pasikalbėjusi su mokytoja, ji taip pat man pasiūlė tapyti ant šilko. Labiau pasidomėjusi apie tapybą ant šilko susidomėjau ja. Tvirtai nusprendžiau, kad tapysiu ant šilko. Iš karto žinojau, kad piešiu gėles, iš pradžių planavau piešti vienas aguonas. Mano pačios kambarys yra raudonas, tai užuolaida, su ryškiomis ir raudonomis aguonomis tiktų mano kambaryje.

  • Microsoft Word 16224 KB
  • 2015 m.
  • 15 puslapių (1096 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Indrė
  • Menų mokyklinio brandos egzamino baigiamojo darbo aprašas Pavasaris
    10 - 6 balsai (-ų)
Menų mokyklinio brandos egzamino baigiamojo darbo aprašas Pavasaris. (2015 m. Balandžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/menu-mokyklinio-brandos-egzamino-baigiamojo-darbo-aprasas-pavasaris.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 27 d. 16:07
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!