Merkurijus ir venera skaidrės


Merkurijus skaidrės. Skaidres apie venera. Skaidrės apie merkurijų ir venerą. Merkurijus ir venera 2. Merkurijus powerpoint. Merkurijus ir venera skaidres nemokamai. Referatas apie merkuriju ir venera. Fizikos skaidres venera. Merkurijus ir venera referatas. Merkurijus ir venera skaidres ppt.

Saulės planetos skirstomos į dvi grupes. Merkurijus. Arčiausiai saulės skriejanti planeta. Venera. Venera antroji pagal atstumą saulės planeta. Kokios planetos priskiriamos prie žemės grupių? Iš ko dažniausiai sudarytos žemės grupės planetos ? Kada buvo gautos detalios merkurijaus nuotraukos. Į ką panašus merkurijaus paviršius ? Kiek merkurijus turi palydovų ? Per kiek dienų merkurijus apskrieja saulę? Kelinta pagal atstumą yra venera ? Su kuo siejamas veneros vardas ?

Merkurijus palydovų neturi .Žemėje jis matomas valandą prieš saulėtekį ar po saulės laidos .

Venera antroji pagal atstumą Saulės planeta. Jos vardas siejamas su romėnų grožio ir meilės deive, Afrodite.Patikimos informacijos apie Venerą gaunama kosminiais aparatais tik nuo 1962m.

Veneros kalno aukštis siekia apie 11km. Kai kur paviršius primena plačias upių vagas. Jas galėjo išgraužti tekanti karšta lava. Venera tai sausa ir karšta dykuma.

Kokios planetos priskiriamos prie žemės grupių? A) Jupiteris, Saturnas Uranas ir Neptūnas. B) Merkurijus, Venera, Žemė ir Marsas. C) Plutonas.

Iš ko dažniausiai sudarytos žemės grupės planetos ? A) Lengvųjų dujų. B) silikatų ir metalų.

Į ką panašus Merkurijaus paviršius ? A) Mėnulio B) PlutonoC) Marso.

Kiek Merkurijus turi palydovų ? A) 5 B)0 C) 2.

Per kiek dienų Merkurijus apskrieja Saulę? A) 77dienasB) 120 valandasC) 88 dienas.

Kelinta pagal atstumą yra Venera ?A) PirmaB) Antra C) Šešta.

Su kuo siejamas Veneros vardas ? A) Su deive Afrodite. B) Su deive Gabija. C) Su deive Medeina.

  • Fizika Skaidrės
  • MS PowerPoint 1803 KB
  • 2012 m.
  • 29 puslapiai (505 žodžiai)
  • Justas
  • Merkurijus ir venera skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Merkurijus ir venera skaidrės. (2012 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/merkurijus-ir-venera-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 00:02
×