Mes norime gyventi


Ir as saugau miska. As saugau miska. Kaip as saugau miska. Ar verta gyventi dužtančiose formose. Verta gyventi dėl vasaros rašinys. Rasinys miskas ryte. Ir as saugau miska rasinys. Ir as saugau miskus rasinys. Gyvenimas miške rašinys. Gamta reikia saugoti. rasinys.

Kasmet nukenčia gamta,gyvūnai ir mes patys ,dėl netinkamo požiūrio į gamtą. Ką daryti ,kad to nebūtu? Manau reikia saugoti ir prižiūrėti mišką ,augalus ,gyvūnus, paukščius ir visą kitą kas yra sutverti gamtos. Pati visą vasarą praleidžiu gyvendama miške prie ežero.

Manau reikia saugoti ir prižiūrėti mišką ,augalus ,gyvūnus, paukščius ir visą kitą kas yra sutverti gamtos.

Pati visą vasarą praleidžiu gyvendama miške prie ežero. Todėl visada matau kaip bunda ir keičiasi miškas. Anksti ryte būna labai tylu ,todėl labai girdisi paukščių giesmės. Kai tik po kiemą pradeda važieti mašinos ,traktoriai viskas nutyla.

Labai daug žalos pridaro žmonės atvažiave į mišką trumpam. Jie kuria laužus ,palieka šiukšlių ,iškerta gyvus medžius ,plauna mašinas prie šaltinio.

Aš dar per maža ,kad visą tai pakeisti , bet stengiusi miško nešiukšlinti , saugau giles , neskriaudžiu miško gyventojų , nekankinu varlyčiu , driežų ir kitų ma

  • Microsoft Word 3 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (134 žodžiai)
  • Mes norime gyventi
    8.8 - 5 balsai (-ų)
Mes norime gyventi. (2011 m. Liepos 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/mes-norime-gyventi.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 16 d. 17:14
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo