Mes patys kaip vartojimo objektai


Mes patys kaip vartojimo objektai. (Zygmunt Bauman). Įvadas Žmonių tarpusavio ryšys. Įvadas. Mes esame vartotojai ir visuomet tokie buvome. Pirmoji konsumerizmo sritis. Zygmuntas Baumanas. Mes patys kaip vartojimo objektai. Tokiu atveju, tėvai pradeda jausti sąžinės graužatį. Nestabilios tapatybės. Antroji konsumerizmo sritis yra nestabilios tapatybės. Ir čia vėl. Asmeniniai malonumai ir pomėgiai. Kraštutiniais atvejais tai vadinama gana menkinančiu terminu „Hedonizmas“. Visų šitų dalykų. Santykiai su gyvenimo partneriais. Tai pirmoji civilė. Viskas supanašėjo į vartojimo procesą. Planetos išsaugojimas. Tai antroji civilė auka. Žmonės šiandien labai daug kalba ir diskutuoja apie planetos išsaugojimą. Todėl nesustabdę vartojimo, mes tikrai nesustabdysime rizikos sunaikinti savo planetą. Išvados. Isivyravęs vartojimas keičia žmonių gyvenimus. Šaltiniai.

Įvadas Žmonių tarpusavio ryšys. Nestabilios tapatybės. Asmeniniai malonumai ir pomėgiai Santykiai su gyvenimo partneriais Planetos išsaugojimas Išvados Naudoti šaltiniai.

Mes esame vartotojai ir visuomet tokie buvome. Z.Baumanas vartojimą vadina konsumerizmu. Konsumerizmas yra gyvenimo būdas, būdingas vartotojų visuomenei, kurioje šiuo metu gyvename. Konsumerizmas įgalina gyvenimą kartu, kai iššūkiai, reikalaujantys mūsų reakcijos, yra paprasčiausiai per dideli ir lengvai neišsprendžiami turimomis priemonėmis. Šio darbo tikslas – aptarti tris sritis, pagal Z.Bauman, kuriose reiškiasi konsumerizmas ir dvi civiles aukas, nenumatytas konsumeristinio gyvenimo būdo pasekmes.

Pirmoji konsumerizmo sritis, pagal Z.Bauman, yra žmonių tarpusavio ryšys. Šeimose prasideda nepažinimas. Visa tai panašu į atitrūkimą tarp tėvų ir vaikų. Tėvai nebeklausinėja savo vaikų svarbių klausimų, o vaikai tiesiog nebenori būti su tėvais ir vietoje to, renkasi gausybę nepažįstamųjų socialiniuose tinkluose.

Tokiu atveju, tėvai pradeda jausti sąžinės graužatį, nes neva, nebepažįsta savo vaikų. Ir tuomet pasireiškia konsumerizmas. Rinkos pagalba, tėvai gali nuraminti savo sąžinę, savo vaikams dovanodami įvairias dovanas, kurios dabar populiarios jaunimo rate. Tarsi tai nuslopina sąžinės skausmą, tačiau tam, kad galėtum dovanoti geras, išmanias dovanas, tėvai turi dirbti dar sunkiau, kas veda prie to, jog su savo vaikais, matysis ir bendraus - dar rečiau.

Ir čia vėl pasireiškia konsumerizmas.

  • MS PowerPoint 45 KB
  • 2016 m.
  • 15 puslapių (635 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kestas
  • Mes patys kaip vartojimo objektai
    10 - 10 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Mes patys kaip vartojimo objektai. (2015 m. Balandžio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/mes-patys-kaip-vartojimo-objektai.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 14 d. 19:04
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo