Mėsinė mėsos produkcijos gamyba ir pardavimas


Mazeikiu mesine darbas. Darbas mesineje. Mazeikiu mesine kontaktai. Mažeikių mėsinės produkcija. Kursinis darbas mesa. Uab mazeikiu mesine organizacine valdymo struktura. Mesos pardavimo rodikliai. Mažeikių mėsinė valdymo stuktūra. Įmonių ekonomikos kursiniai gamyba ir pardavimas. Mažeikių mėsinės mėsos pavyzdžiai.

Įvadas. Produkcijos gamybos ir pardavimų analizė. Pagamintos produkcijos samprata. Produkcijos asortimentas, struktūra ir kokybė. Pardavimo pelningumas. Uab,,mažeikių mėsinė‘‘ produkcijos gamybos ir pardavimo valdymas. Metodai ir metodologija. Uab,,mažeikių mėsinė‘‘ charakteristika. Uab ,,mažeikių mėsinė‘‘ gamybinė ir komercinė veikla. Gamybinės patalpos. Įrengimai ir įrankiai. Transportas. Uab ,,mažeikių mėsinė‘‘ pelningumo rodiklių analizė. Išvados. Informacinių šaltinių sąrašas.

Gamybos įmonių, veikiančių konkurencingo ir dinamiško verslo aplinkoje, veikla ir jos vidaus rezervų atskleidimas. Pasirenkant tyrimo objektą, vadovautasi nuostata, kad įmonių veiklą sudaro pagrindinė (gamybinė ir komercinė), finansinė ir investicinė veikla.

Pagrindinės (gamybinės) veiklos analizė apima ne tik finansinių, bet ir nefinansinių rodiklių, susietų su įmonės gamybine, komercine, investicine ir kita veikla, tyrimą.

Įmonė, siekdama išlikti rinkoje turi siekti, kad jos veikla būtų kiek galima pelningesnė ir vykdyti savo finansinius įsipareigojimus kitiems subjektams ir valstybei.

Darbo objektas: UAB,,Mažeikių mėsinė‘‘ produkcijos gamybą ir pardavimai. Darbo tikslas: Išanalizuoti UAB ,,Mažeikių mėsinė‘‘produkcijos gamybą ir pardavimus.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 112 KB
  • m.
  • 22 puslapiai (4434 žodžiai)
  • Kolegija
  • Lina
  • Mėsinė mėsos produkcijos gamyba ir pardavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Mėsinė mėsos produkcijos gamyba ir pardavimas. (2012 m. Gegužės 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/mesine-mesos-produkcijos-gamyba-ir-pardavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 09:27
×