Metalai gamtoje


Metalu paplitimas gamtoje. Metalai gamtoje referatas. Referatas metalai gamtoje. Fluoro paplitimas gamtoje. Chromo paplitimas. Pateiktys simetrija. Kur randami metalų sulfidai gamtoje. Metalai gamtoje randami. Kur randamas magnis gamtoje. Kaip gamtoje randamas metalas.

Metalai gamtoje. Metalai žemėje pasiskirstę labai įvairiai. Jūrų, vandenynų vandenyse. Randami įvairiuose mineraluose. Labiausiai uolienose paplitę tokie metalų junginiai. Oksidai. Druskos. Sulfatai. Silikatai. Karbonatai. Nitratai. Fosfatai. Sulfidai. Chloridai. Metalai augaluose, žmogaus organizme. Žmogaus organizmui reikalingi šie metalai. Fluoras. Fluoro yra šiuose produktuose. Geležis. Geležies yra šiuose produktuose. Natris. Natrio yra šiuose produktuose. Siera. Sieros yra šiuose produktuose. Kalcis. Kalcio yra šiuose produktuose. Manganas. Mangano yra šiuose produktuose. Jodas. Jodo yra šiuose produktuose. Varis. Vario yra šiuose produktuose. Cinkas. Cinko yra šiuose produktuose. Kalis. Kalio yra šiuose produktuose. Fosforas. Fosforo yra šiuose produktuose. Magnis. Magnio yra šiuose produktuose. Chromas. Chromo yra šiuose produktuose. Bromas. Bromo yra šiame produkte. Augalams reikalingi šie metalai. Aliuminis. Cinkas. Kalcis. Kalis. Geležis.
  • Chemija Skaidrės
  • MS PowerPoint 4776 KB
  • 2013 m.
  • 124 puslapiai
  • Egleee
  • Metalai gamtoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Metalai gamtoje. (2013 m. Kovo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/metalai-gamtoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 16:31
×