Metalinės konstrukcijos skaičiavimas


Įvadas. Sijyno komponavimas ir skaičiuojamojo varianto parinkimas. Sijyno komponavimas. Pakloto sijų projektavimas. Lenkimo momentų ir skersinių jėgų skaičiavimas. Pakloto sijų parinkimas ir tikrinimas. Sijyno variantų palyginimas. Pakloto sijos projektavimas. Optimalaus sijos aukščio skaičiavimas. Minimalaus sijos aukščio skaičiavimas. Juostų skerspjūvio matmenų nustatymas. Pagrindinių sijų stiprumo ir įlinių tikrinimas. Sijos skerspjūvio keitimas. Bendrasis sijos pastovumas. Sijos sienelės pastovumas. Gniuždomasis juostos pastovumo tikrinimas. Sijos juostų privirinimo prie sienelės skaičiavimas. Pakloto sijų prijungimas prie pagrindinių sijų. Centriškai gniuždomos kolonos projektavimas. Kolonos skerspjūvio parinkimas ir tikrinimas. Kolonos bazės skaičiavimas. Kolonos viršūnės konstrukcija. Naudota literatūra.

Projektuojame darbo aikštelei metalines konstrukcijas. Projektuojamo pastato ilgis 4 x 14,4 m, o plotis 3 x 7,5 m. Pastato aukštis nuo 0,000 altitudės iki aikštelės grindų 13,3 m. Pastato grindys cementinės 2,5 cm. Perdenginiai bus plieninis sijynas ir gelžbetoninė plokštė. Pamatams naudotas betonas yra C16/20 klasės. Projektavimą pradedame nuo sijyno sukomponavimo. Palyginimui paskaičiuoti du plieniniai sijyno variantai, iš jų parinktas ekonomiškesnis. Darbe yra apskaičiuota pagrindinės pastato konstrukcijos. Tokios kaip paklotas, kolona, pagrindinės sijos. Pagrindinė sija projektuojama iš atskirų plieno lakštų. Pagrindinės sijos juostos ties kolonomis yra sumažinto skerspjūvio. Plienas ir visi sujungimai atitinka visas normas ir reikalavimus. Visus skaičiavimus atliekame naudodamiesi savo užduotimi ir statybiniais techniniais reglamentais. Taip pat yra pridedamas brėžinių lapas, kuriame yra darbo brėžiniai, elementų sujungimo ir tvirtinimo brėžiniai, konstrukcijų medžiagų specifikacijos.

  • Microsoft Word 3010 KB
  • 2014 m.
  • 25 puslapiai (3539 žodžiai)
  • Universitetas
  • Justinas
  • Metalinės konstrukcijos skaičiavimas
    10 - 10 balsai (-ų)
Metalinės konstrukcijos skaičiavimas. (2014 m. Gruodžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/metalines-konstrukcijos-skaiciavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 21:06
×