Metalinių konstrukcijų 2 kursinis darbas


Kolonos su galvena ir santvaros mazgo skaiciavimas. Kolonos ir santvaros mazgo skaiciavimas. Kolonos ir santvaros mazgas. Metaliniu konstrukciju mazgu projektavimas. Metaliniu konstrukciju kursinio projekto remas. Santvaros kursinis. Inkariniai spyriai.

Aiškinamasis raštas. Konstrukcijų išdėstymas. Apkrovos. Įrąžų deriniai. Santvaros projektavimas. Ekscentriškai gniuždomos kolonos projektavimas. Horizontalūs ir vertikalūs konstrukcijos poslinkiai. Kolonos bazės ir galvenos projektavimas. Santvaros mazgų projektavimas. Grafinė dalis. Yra brėžinys.

Šiame kursiniame projekte yra projektuojamas vienanavis pramoninis pastatas Pakruojo mieste. Pastato metalinis rėmas projektuojamas iš vienuolikos eilių santvarų, atremtų į kolonas. Santvaros elementai – viršutinė ir apatinė juostos ir spyriai – projektuojami iš apvalių vamzdžių.

Pastato ilgis yra 11x 6,0 m, o tarpatramis 16,0 m. Aukštis nuo nulinės altitudės iki santvaros apačios 6,2 m. Stogo konstrukcija yra šilta be ilginių.

Konstrukcijoms projektuoti naudojamas S450 santvarai ir S275 kolonoms markės plienas, kurio charakteristiniai stipriai pagal takumo ribą atitinkamai MPa, MPa E=210000 MPa.

Santvaros elementai tarpusavyje jungiami pusiau automatiniu suvirinimo būdu apsauginėse dujose G 46 markės elektrodine viela. Santvara šarnyriškai atremiama ant kolonos. Apatinis kolonos galas projektuojamas standžiai įtvirtintas.

Galvena prie kolonos jungiama suvirinimo būdu. Daromos dvi 10mm storio sąstandos iš dvejų kolonos pusių. Santvara prie galvenos prijungiama keturiais 20 mm skersmens varžtais.

Kolonos yra stačiakampio skerspjūvio. Kolona remiasi ant 30 mm storio pado plokštelės. Įtvirtinimui prie pamato panaudoti keturi 27 mm skersmens inkariniai varžtai. Betonavimo darbams naudojamas C20/25 klasės betonas.

  • RAR 8450 KB
  • 2013 m.
  • 43 puslapiai
  • Universitetas
  • Magaiveris
  • Metalinių konstrukcijų 2 kursinis darbas
    10 - 3 balsai (-ų)
Metalinių konstrukcijų 2 kursinis darbas. (2013 m. Vasario 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/metaliniu-konstrukciju-2-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 25 d. 22:17
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo