Metalinių konstrukcijų, technologijų ir šildymo kompleksinis (kursinio) projektas


Klupimas apie y-y ašį. Klupimas apie z-z ašį. Skaičiuotinė kolonos klupamoji galia.

Kursiniame projekte projektuojami du sijyno variantai, iš kurių pasirenkamas racionalesnis variantas, t.y. toks kurio mažiausia masė, bet tuo pačiu yra tenkinamos visos stiprumo ir stabilumo sąlygos.

Pirmasis sijynas projektuojamas taip, kad ant kiekvienos pagrindinės sijos dedamos penkios šalutinės sijos ir dar po šalutinę siją ant kiekvienos kolonos, kas turėtų užtikrinti pastato stabilumą. Kadangi kolonos žingsnis yra 11,5 metro, šalutinės sijos dedamos kas 1,92m ir jų ilgis yra 3 metrai.

Antrasis sijynas projektuojamas taip pat kaip ir antrasis, tačiau renkamasi kito aaukščio šalutinė sija, kurios žingsnis yra kiek didesnis – 2,3 metro.

Sijų išdėstymas pavaizduotas 1 ir 2 schemose:

Skaičiuojamas derinys tinkamumo ribiniam būviui:

Parinkinėjamas šalutinės sijos skerspjūvis, kai šalutinės sijos yra išdėstytos pirmuoju variantu. Vienai sijai tenkanti apkrova susideda iš pakloto nuolatinės apkrovos ir naudojimo kintamosios apkrovos esančios 1,92 metro ruože.

Tikrinama šlyties sąlyga:

Tikrinamas tinkamumo ribinis būvis:

Šalutinės sijos įlinkis yra lygus :

  • Microsoft Word 478 KB
  • 2015 m.
  • 26 puslapiai (1762 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aleksandras
  • Metalinių konstrukcijų, technologijų ir šildymo kompleksinis (kursinio) projektas
    10 - 8 balsai (-ų)
Metalinių konstrukcijų, technologijų ir šildymo kompleksinis (kursinio) projektas. (2015 m. Kovo 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/metaliniu-konstrukciju-technologiju-ir-sildymo-kompleksinis-kursinio-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 20 d. 13:29
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo