Metalo apdirbimas, nuotekų valymas, atsinaujinanti energija verslo planas


Arginta nuotekos. Argintos breziniai. Metalo verslo planas. Valymo ssgg. Metalo abdirbimas verslo planas. Atsinaujinantys energijos saltiniai lietuvoje kursiniai darbai. Metalo apdirbimo imones veiklos aprasymas. Metalu apibudinimo planas. Uab arginta kursinis. Verslo planas metalo apdirbimas.

Įvadas. Darbo tikslas. Uždaviniai. Įmonės ir jos veiklos aprašymas. Įmonės pristatymas. Įmonė verslo šakos kontekste. Įmonės struktura ir pareigybių aprašymas. Įmonės produkcija/paslaugos ir technologijos. Gaminama produkcija/tekiamos paslaugos. Naudojami gaviniai ir darbo priemonės. Darbo pasidalijimas, koordinavimas. Ssgg (swot) analizė. Išvada.

UAB „Arginta“ savo gyvavimo metus skaičiuoja nuo 1991 m. Per 20 metų išaugo į didelę, rinkoje lyderiaujančią ir pelningai dirbančią įmonę. Įmonei greitai didėjant, kito ir veikla: nuo pradžių „Arginta“ užsiiminėjo metalo perdirbimu, po kelių metų įmonė pradėjo gerinti vandenį ir tvarkyti nuotekas, o 2009 m. atsirado dar viena papildoma sritis- atsinaujinanti energija. Šiandien metalo apdirbimas, vandentvarka ir atsinaujinanti enrgija yra lygiavertės „Argintos“ veiklos kryptys.

Šios įmonės pasirinkimą įtakojo tai, kad „Arginta“ yra sparčiai didėjanti įmonė, kuri teikia net kelias paslaugas ir yra viena didžiausių Lietuvoje.

Darbo tikslas

Aprašyti ir išanalizuoti UAB „Arginta“.

Uždaviniai

1.Aprašyti įmonę ir jos veiklą;

2.Aprašyti įmonės produkciją/paslaugas ir technologijas;

3.Pristatyti įmonės darbo pasidalijimą, koordinavimą;

4.Atlikti įmonės SSGG (SWOT) analizę;

5.Pateikti išvadas ir pasiūlymus.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 39 KB
  • 2012 m.
  • 8 puslapiai (1145 žodžiai)
  • Universitetas
  • Detail
  • Metalo apdirbimas, nuotekų valymas, atsinaujinanti energija verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Metalo apdirbimas, nuotekų valymas, atsinaujinanti energija verslo planas. (2012 m. Gruodžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/metalo-apdirbimas-nuoteku-valymas-atsinaujinanti-energija-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 06:02
×