Metalo gamyba ir apdirbimas referatas


Stanssefabrikken referatas. Metalo gamyba ir apdirbimas.


Iš grafiko galime matyti, jog metinės pajamos nuo 2009 metų pakilo ir laikosi stabiliai (2009 metais metinės pajamos buvo 5-10 milijonų , o 2010-2014 metais 10-20 milijonų). Galime sakyti, jog įmonė yra sėkminga, nes ji po truputėlį plečiasi turi pakankamai klientų, kurie yra tokie kaip (pasaulinės įmonės bei kompanijos) : Bang and Olusfen, ABB, CENIKA, GKN Aerospace, Chatsworth Products, Tiga. Lakštinį metalą apdirbanti įmonė žaliavą įsiveža iš Lenkijos. 90 proc. produktų eksportuojama į Vakarus – daugiausia Norvegiją, Švediją ir Daniją. Mažesnioji dalis gaminių iškeliauja į Didžiąją Britaniją, Prancūziją, Vokietiją, Olandiją.  Tai pat įmonėje yra taikomi Leano mokymai, kurių tiklas yra kiek įmanoma trumpinti užsakymo įvykdymo laiką, mažinti kaštus ir gerinti darbų saugą bei kokybę. Manau, jog jie tikrai pasiteisino, nes daugiau kaip 302 nebuvo jokių incidentų susijusių su darbų sauga.

Suvirinimas. Suvirinimą „Stansefabrikken“ atlieka beveik visais įmanomais tipiniais suvirinimo metodais, įskaitant ir suvirinimą robotu. Įmonė atlieka taškinį suvirinimą, suvirinimą lydžiuoju elektrodu, suvirinimas volframiniu elektrodu.

Organizacinė valdymo struktūra yra funkcinė, nes organizacija yra skirstoma į atskirus elementus pvz., gamybos, personalo, iš kurių kiekvienas turi savo pareigas ir užduotis. Pagrindiniai gamybos organizacimo principas yra gamybos proceso nenutrūkstamumas , nes objektai juda per visas gamybos stadijas ir darbuotojai dirba 4 pamainomis.

  • Pramonė ir gamyba Referatas
  • Microsoft Word 94 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1076 žodžiai)
  • Ieviss
  • Metalo gamyba ir apdirbimas referatas
    10 - 6 balsai (-ų)
Metalo gamyba ir apdirbimas referatas. (2016 m. Vasario 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/metalo-gamyba-ir-apdirbimas-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 17:49
×