Metalo keramikos protezų gamyba titano lydinių pagrindu


Duceratin kiss titan. Titano keramika gamybos technologija. Metalo keramikos liejimas. Gamyba metalo keramikos dantu protezu. Metalokeramikos protezų gamyba. Titanas metalas. Metalokeramikos karkaso ruosimas. Titano keramika.

Odontologijos diplominis baigiamasis darbas. Metalo keramikos protezų gamyba titano lydinių pagrindu. Santrauka. Summary. Įvadas. Sąvokos ir terminai. Teorinė temos analizė. Titano metalas. Titano liejimas. Titano frezavimas. Poveikis paviršiaus struktūrai ant titano keramikos sistemos. Chemijos sąveika ant titano keramikos sistemų. Problemos susijusios dėl keramikos lydymosi ant titano lydinių. „duceratin kiss“ gaminio paskirtis. Praktinė užduotis. Projekto planas. Projekto specifikacija. Techninės arba technologinės gamybos projektas. Ergonomika. Ekonominė dalis. Praktinė dalis. Išardomo modelio gaminimas. Kulties paruošimas. Titano karkaso modeliavimas. Karkaso paruošimas. Apdaila. Opako sluoksnio padengimas. Bazinės estetikos linijos. Individuali estetikos linija. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

Metalo keramikos restauracijos yra sudarytos iš metalo laikančio keraminę dangą, kuri yra mechaniškai ir chemiškai su juo sujungta. Metalokeramikiniams protezams yra naudojama lauko špato keramika kurios savybes yra tinkamos sukurti tvirtai jungčiai tarp metalo ir apdailos. Gaminant metalokeramikinius dantų protezus su įvairiais metalu lydiniais, dantų technikui reikia gerai žinoti jų savybes.

Karkaso gamybai naudojami lydiniai skirstomi į tauriuosius ir netauriuosius. Visame pasaulyje yra žinoma, kad netauriųjų lydinių keramikos vainikėliai yra plonesnio karkaso, jų gamyba pigesnė nei tauriųjų metalų lydinių atveju todėl žmonėm labiau priimtinesnis. Bet deja kyla kita opi problema t.y. alergizacija. Titanas puikiai tiktų šiai problemai išspręsti nes jo bioinertiškumu galime neabejoti jis yra atsparus korozijai, tačiau ką daryti su titano jungtimi su keramika? Ši spraga yra mažai ištirta, dar reikia išsamesnių tyrinėjimų. Šiame darbe bus analizuojama titano keramikos surišimo specifiškumas. Darbo autorius išanalizavęs įvairiausios literatūros ir straipsnius bandys pateikti daugiau informacijos apie titano keramikos sistemas. pateiks visus pliusus ir minusus.

Darbo objektas – metalo keramikos protezai titano lydinių pagrindu.

Darbo tikslas – išanalizuoti titano ir keramikos jungtį

Darbo uždaviniai :

•Išsiaiškinti apie titaną kaip metalą. Jo savybęs.

•Išsiaiškinti problemas susijusias su lydymusi keramikos ant titano.

•Pateikti titano liejimo būdus

•Išnagrinėti titano-keramikos paviršiaus struktūrą

Darbo metodai - dalykinės literatūros apžvalga, analizė ir protezo gamyba.

  • Medicina Referatas
  • Microsoft Word 2179 KB
  • 2013 m.
  • 30 puslapių (5044 žodžiai)
  • Kolegija
  • Metalo keramikos protezų gamyba titano lydinių pagrindu
    10 - 2 balsai (-ų)
Metalo keramikos protezų gamyba titano lydinių pagrindu. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/metalo-keramikos-protezu-gamyba-titano-lydiniu-pagrindu.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 06:37
×