Metalų panaudojimas laivų ir uostų infrastruktūroje


Ketus panaudojimas. Ketaus panaudojimas. Kur naudojami šarminiai metalai. Sarminiu metalu panaudojimas. Laivu statyboje naudojamas plienas. Spalvotieji metalai referatas. Referatas apie laivus. Juodųjų metalų naudojimas. Metalu panaudojimas statybose. Laivu statyboje naudojami plienai.

Metalų panaudojimas laivų ir uostų infrastruktūroje. Įvadas. Uosto infrastruktūra. Metalų panaudojimas uostų infrastruktūroje. Uosto krantinės. Geležinkeliai. Metalų panaudojimas laivų statyboje. Juodieji metalai ir jų panaudojimas laivų statyboje. Plienas. Ketus. Spalvotieji metalai ir jų panaudojimas laivų statyboje. Alavas. Aliuminis. Nikelis ir cinkas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Juodieji metalai yra pagrindinė konstrukcinė medžiaga laivų statyboje. Juodieji metalai - tai plienas, ketus, techninė geležis ir ferolydiniai. Šie lydiniai sudaro daugiau nei 95% visų pasaulyje pagaminamų metalų. Plieno metinė gamyba skaičiuojama milijonais tonų, todėl galima teigti, kad plienas yra svarbiausia mašinų ir prietaisų gamybos konstrukcinė medžiaga. Juodieji metalai (plienas ir ketus) yra labai plačiai naudojami uosto infrastruktūroje ir laivų statyboje. Plienas naudojamas laivų korpusų, anstatų, kliuzų, sraigtų, fundamentų, armatūrų, bėgių gamybai. Ketus yra trapus ir jis dažniausiai naudojamas reduktorių ir guolių korpusų, cilindrų blokų, krumpliaračių gamybai.

  • Microsoft Word 610 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių (2017 žodžiai)
  • Universitetas
  • Andrej
  • Metalų panaudojimas laivų ir uostų infrastruktūroje
    10 - 2 balsai (-ų)
Metalų panaudojimas laivų ir uostų infrastruktūroje. (2012 m. Gegužės 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/metalu-panaudojimas-laivu-ir-uostu-infrastrukturoje.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 06 d. 17:19
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!