Metelių regioninis parkas skaidrės


Metelių regioninis parkas. Darbo tikslas. Apie parką. Metelių regioninio parko paskirtis. Gamta. Gyvūnija (žinduoliai). Gyvūnija (paukščiai). Gyvūnija (ropliai ir varliagyviai). Gyvūnija (vabzdžiai). Guvūnija (žuvys). Augalija. Parko miškai. Parko pelkės. Parko pievos. Parko vandenys. Kultūra. Kultūros paveldo objektai. Kraštovaizdis. Kraštovaizdžio niokojimas. Išvados. Naudota literatūra. Testukas.

Sužinoti daugiau apie Metelių regioninio parko: miškus, vandenis, gyvūniją, kultūrą ir kraštovaizdį ir kokie kultūros paveldo objektai yra šiame parke.

Taigi šis parkas yra svarbus Lietuvai, nes jame gyvuoja jau nykstatys baliniai vėžliai, yra vienintelis miškas, kuriame auga bekočiai ąžuolai, tai pat yra paukščių migracijos vietos, kuriose jie maitinasi, bei ilsisi ir peri kelios poros globaliai nykstačių ančių rudžių.Auga du šimtamečiai ąžuolai kurie yra paskelbti gamtos paminklais ir yra nemažai kultūros paveldo objektų, tokių kaip Metelių Kristaus atsimainymo bažnyčia, Prelomciškės piliakalnis, Senosios Akuočių kaimo kapinės, Kalniškės mūšio vieta ir mitologinis Laumės akmuo.

Vikipedija Parko tinklalapis Lietuvos enciklopedija Lietuvos kultūrinio paveldo žemėlapis.

Kokios žuvys veisiamos parko ežeruose? (2) Unguriai, lydekos, karpiai, seliavos, peledės, lynai, vėgėlės, starkiai. Kada parkas įsteigtas? 1992m. rugsėjo 24 dieną. Koks parko ežeras užaugęs labiausiai? Metelys Kokia augalija geriausiai išsivysčiusi parko ežeruose? Pasinėrusi. Koks žinduolis buvo rastas 1934m., tačiau vėliau aptinkamas nebuvo? Didžioji miegapelė.

  • Geografija Skaidrės
  • MS PowerPoint 3135 KB
  • 2015 m.
  • 25 puslapiai (1291 žodžiai)
  • Karolina
  • Metelių regioninis parkas skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Metelių regioninis parkas skaidrės. (2015 m. Vasario 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/meteliu-regioninis-parkas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 13:10
×