Metinė atskaitomybė


Garantinis fondas kursinis. Siuo metu lietvoje yra kelios desimtys ivairiu mokesciu. Imones mokesciu metine ataskaita. Garantinio fondo apskaita kursinis. Garantinio fondo imoka kursinis. Garantinio fondo kursinis. Ab „tyla“ 2011 metų metinė atskaitomybė. Garantinio fondo įmokų metine ataskaita. Mokesčių ir įmokų apskaita kursinis. Uždaviniai apie garantinio fondo įmokas.

Įmonės AB Tyla metinė atskaitomybė. Įvadas. Trumpa įmonės charakteristika. Mokėtinas į biudžetą pvm. Pridėtinės vertės mokesčio deklaracija. Nekilnojamojo turto mokestis. Nekilnojamojo turto mokesčio deklaracija. Socialinio draudimo įmokos ir įmokos į garantinį fondą. Valstybės rinkliava. Parama. Paramos teikimo metinė ataskaita. Mokestis už aplinkos teršimą. Mokesčio už aplinkos teršimą iš mobilų taršos šaltinių deklaracija. Pelno mokestis. Metinė pelno mokesčio deklaracija. Išvados. Literatūra. Priedai.

Mokesčiai – mokesčio mokėtojui nustatyta piniginė prievolė valstybei, kad būtų gauta pajamų valstybės (savivaldybės) funkcijoms vykdyti, tai pagrindinis valstybės pajamų šaltinis.

Šiuo metu Lietuvoje yra kelios dešimtys įvairių mokesčių. Jų skaičius ir tarifai nuolat keičiasi, jie yra nepastovūs ir dažnai koreguojami, kadangi dauguma asmenų vengia mokėti mokesčius valstybei ir ieško įvairiausių būdų kaip sumažinti mokesčių sumas arba visai jų išvengti.

Įmonės vykdydamos ekonominę veiklą, privalo atsakingai vesti įmonės apskaitą ir mokėti mokesčius biudžetui. AB „Tyla“ užsiima mišria veikla, tačiau jos pagrindinė veikla – vandens skaitiklių gamyba. Kursiniame darbe bus apskaičiuota įmonės mokėtinas į biudžetą PVM, nekilnojamojo turto mokestis, socialinio draudimo, bei garantinio fondo įmokos, taip pat mokestis už aplinkos teršimą ir pelno mokestis, kuriuos įmonė privalo sumokėti valstybei.

Kursinio darbo objektas – akcinė bendrovė „Tyla“, gaminanti vandens skaitiklius.

Kursinio darbo tikslas – apskaičiuoti 2011 m. AB „Tyla“ metinę atskaitomybę valstybei ir užpildyti mokesčių deklaracijas.

Uždaviniai:

1. apskaičiuoti 2011 m. kovo mėn. mokėtiną PVM į biudžetą ir užpildyti PVM deklaraciją;

2.apskaičiuoti nekilnojamojo turto mokestį ir užpildyti metinę deklaraciją;

3.apskaičiuoti socialinio draudimo įmokas ir įmokas į Garantinį fondą;

4.apskaičiuoti mokestį už aplinkos teršimą ir užpildyti mokesčio už aplinkos teršimą iš mobilių taršos šaltinių deklaraciją;

5.apskaičiuoti pelno mokestį ir užpildyti metinę deklaraciją.

Rašant šį darbą numatoma naudotis internetiniais šaltiniais ir literatūra.

  • Microsoft Word 50 KB
  • 2012 m.
  • 17 puslapių (3307 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kristina
  • Metinė atskaitomybė
    10 - 1 balsai (-ų)
Metinė atskaitomybė. (2012 m. Balandžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/metine-atskaitomybe.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 20:30
×