Metodologijos straipsnio analizė


Kiek ir kokio meistriškumo sportinių šokių šokėjų yra lietuvoje.

Gauti tyrimo rezultatai yra smulkiai, aiškiai aprašomi ir paaiškinami kuom jie yra svarbūs tyrimui. Duomenys taip pat siejami su gautais rezultatais, kiekvienos lentelės duomenys yra paaiškinti ir kas svarbiausia tinkamai pateikti. Yra skirtingos lentelės, kurių informacija siejasi su tyrimo tikslu. Kas liečia pačias lenteles, tai jos yra gerai matomos, suprantamos ir aiškios. Jose informacija yra susieta su straipsnio turiniu, papildo jau turimą informaciją.

Rezultatų aptarimas ir išvados yra vienodos. Juose aptariami sportinių šokių nauda bei gauti rezultatai tyrimo. Plačiai aprašomi miestai, kurie buvo įtraukti į tyrimą, kokiuose iš jų yra didžiausias skaičius šokėjų ir pan. Taip pat apibendrinamos kvalifikacijos: kas įeina į jas, kuom tai svarbu ir ką iš to buvo galima teigti ir daryti išvadas. Rezultatai atitinka iškeltus tikslus, taip pat siejasi su turiniu, nėra įterptų naujų dalykų ar informacijos, kuri nesisietų su turiniu. Rezultatų aptarimas yra žymiai platesnis už išvadas, kadangi jame aprašoma metodika, pateikti duomenys, lentelės, o išvadose yra trumpai apibūdinti rezultatai: kur ir kokio meistriškumo yra šokėjų.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2015 m.
  • 3 puslapiai (870 žodžiai)
  • Universitetas
  • Viktorija
  • Metodologijos straipsnio analizė
    10 - 7 balsai (-ų)
Metodologijos straipsnio analizė. (2015 m. Kovo 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/metodologijos-straipsnio-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 30 d. 01:18
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo