Metrologija matavimų rezultatų apdorojimas ir pateikimas


Matavimo rezultatu apdorojimas. Standartai metrologijoje. Kadastriniu matavimu apdorojimas. Metrologinių ir geodezinių matavimų apdorojimas. Metrologija paklaidos .ppt. Metrologiniu ir geodeziniu matavimu apdorojimas testas. Matavimo rezultatu apdorojimo. Metrologija .ppt. Matavimo rezultato apdorojimas. Metrologija ir matavimo pagrindai.

Įvadas. Metrologinė sietis. Pagrindai. Organizacija. Taikomoji metrologija. Standartai (šiuolaikiniai standartai). Pramonės konkretūs standartai. Darbo tikslas: apžvelgti ir susipažinti su metrologijos pagrindais.

Tarptautinio svarsčių ir matų biuro bipm) metrologija yra apibūdinamas "matavimo mokslas, apimantis tiek eksperimentinės ir teorinės sprendimus bet kokio lygio netikrumas bet kokioje mokslo ir technologijų srityje ". Ontologija ir tarptautinį žodyną metrologija(vim) prižiūrimi pagal tarptautinės standartizacijos organizacijos.

Pagrindinė koncepcija metrologijos metrologinė sietis , apibrėžia bipm "standartą, pagal kurį ji gali būti susijusi su nurodytomis nuorodomis, paprastai nacionaliniai arba tarptautiniai standartai, matavimo arba vertės turto, per nepertraukiamas palyginimo grandinė, pareiškė neaiškumus. " atsekamumo lygis nustato matavimo palyginamumo lygį, ar matavimo rezultatas gali būti palygintas su ankstesniuoju, arba matuoti atliktą kur kitur pasaulyje.

  • Elektrotechnika Skaidrės
  • MS PowerPoint 4372 KB
  • 2012 m.
  • 28 puslapiai
  • Tomas
  • Metrologija matavimų rezultatų apdorojimas ir pateikimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Metrologija matavimų rezultatų apdorojimas ir pateikimas. (2012 m. Liepos 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/metrologija-matavimu-rezultatu-apdorojimas-ir-pateikimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 17:56
×