Mezgimas ir siuvimas įmonė Garlita


Vadybos referatas.

Įvadas. Įmonės aprašymas. Produktai. Naudojamos žaliavos. Gamybos procesai. Kokybės ir aplinkosaugos politika. Aplinkosaugos vadybos sistemos aprašymas. Aplinkos apsaugos aspektai. Tikslai ir uždaviniai. Veiksmingumo rodikliai. Energijos naudojimo našumas. Vanduo. Atliekos.


UAB „Garlita“ siekia, kad švari ir ekologiška, darni aplinka būtų svarbi ne tik mums, bet ir ateities kartoms. Mūsų tikslas sudaryti švarią, ekologišką darbo aplinką kiekvienam darbuotojui ir formuoti visos įmonės darbuotojų elgesį, kultūrą su supančia aplinka. UAB „Garlita“ viena iš įmonių, kuri taiko darnaus vystymosi principus savo veikloje. Darnus vystymasis tampa galinga jėga planuojant darnų rytojų. Kiekvienas darbuotojas nuo vadovo iki paprasto darbuotojo turi atsakyti už mus supančią aplinką.

94,7 proc. savo pagaminamos produkcijos UAB „Garlita“ eksportuoja į įvairias Europos Sąjungos šalis. Likusią 5,3 proc. produkcijos parduoda Lietuvos rinkai.

Kiekvienais metais yra nustatomi su kokybės ir aplinkosaugos politika suderinti tikslai ir uždaviniai. Įmonės aplinkosaugos politiką turi žinoti ir laikytis privalo kiekvienas įmonės darbuotojas. Įmonės kokybės ir aplinkosaugos politika skelbiama įmonės internetiniame puslapyje. Paskirti vadovybės atstovai kokybei ir aplinkosaugai rūpinasi, kad sistema funkcionuotų ir duotų realią naudą vystant veiklą bei tausojant aplinką.

2011 m. gamybinių atliekų (santykinai nuo gautų žaliavų kiekio) sudarė 1,943 proc. mezgimo procese ir 17,7 proc. sukirpimo procese.

2010 m. įmonėje buvo įdiegta Eton siuvimo sistema, palengvinanti darbuotojų darbo sąlygas ir didinanti darbo našumą ir monitoringą. Taip pat ši nauja technologija leidžia mažinti atliekų kiekį siuvime. 2013 m. elektros energijos sunaudojimas išaugo dėl administracinio pastato priestato statybos darbų. Statybos darbai vyko nuo 2013 m. gegužės mėn. iki 2013 m. gruodžio mėn. Statybos darbams sunaudota apie 22 MWh elektros energijos.

 • Vadyba Referatai
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Ruta
 • 13 puslapių (2311 žodžių)
 • Kolegija
 • Vadybos referatai
 • Microsoft Word 5499 KB
 • Mezgimas ir siuvimas įmonė Garlita
  10 - 8 balsai (-ų)
Mezgimas ir siuvimas įmonė Garlita. (2016 m. Balandžio 13 d.). http://www.mokslobaze.lt/mezgimas-ir-siuvimas-imone-garlita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 08:20