Michael Jackson referatas


Etikos referatas.

Įžanga. Biografija. M. Jackson‘o pasiekimai ir apdovonojimai. M. Jackson ir antropologinė analizė. Naudota literatūra ir šaltiniai.


Mokslininkai pabrėžia tiesioginę priklausomybę tarp lyderio nusiteikimo ir darbuotojų veiklos motyvacijos : kuo lyderis pozityviau nusiteikęs, tuo mažiau darbuotojų palieka darbą (Eden, 1990; Mossholer, Bennet, 1997).

Taisyklėmis pagrįsta lyderystė – Laikytis taisyklių, bausti už klaidas, esmė – kontrolė, visų lygybė, aiškios procedūros. Žmogus – tik darbuotojas. Veiklos principas – daryti.

Tikslais pagrįsta lyderystė – Pasiekti tikslą, rinkos poreikiai, darbuotojų vertinimas, sėkmės matavimas, kokybė, gerai apibrėžti metodai. Žmogus – kaip priemonė. Veiklos principas - žinoti.

Vertybėmis pagrįsta lyderystė – Kurti vertybes, klientų poreikiai, atsakomybė, pagrindas – kūrybingumas, asmeninės vizijos, nuosavybė, darni komanda. Žmogus – kaip tikslas. Veiklos principas – būti.

Tvari lyderystė – leidžia išsaugoti ir plėtoti gilų visuotinį mokymąsi, plintantį ir besitęsiantį tokiais būdais, kurie ne tik nekenkia aplinkiniams, bet net sudaro sąlygas gauti jiems naudos dabar ir ateityje (Hareaves, Fink).

Pasidalytoji lyderystė – teigiamai veikia organizacijos rezultatus ir mokymąsi/darbą, pasižymi atstovavivo galia, normotyvinė galia. Ji nepasireiškia jokiu konkrečiu metodu, o pasireiškia organizacijos vyduje sprendžiant kylančias problemas.

Institucijoje : funkcijų ir pareigų restruktūrizavimas, naujos grupės, naujos pareigos.

Lyderystė tarp institucijų : bendradarbiavimas, tinklinė veikla.

Lyderystė už institucijos : bendradarbiavimas su įvariomis organizacijomis, partnerystė.

Michael Jackson gimė 1958 m. rugpjūčio 29 d. Indianoje, Garyje. Jis buvo septintas is devynių vaikų šeimoje. Jo tevai afroamerikiečiai Joe Jackson ir Katherine Esther. Michael Jackson buvo buvo amerikiečių dainininkas, dainų aktorius, šokėjas ir prodiuseris. Jo sėkminga karjera ir asmeninis gyvenimas buvo populiariosios kultūros dalis 40 metų.

1988-ųjų sausį M. Jackson‘as išleido savo autobiografinę knygą „Moonwalk“.

2009 m. birželio 25 d. naktį mirė nuo širdies smūgio.

Aristotelis teigė, kad žmogaus „ siela tam tikra prasme yra viskas “ dėl to, kad turi protą kaip dieviškumo pradą žmoguje . Kalbėdamas apie šią dvasinę žmogaus būtį, Aristotelis teigia, kad ji viską kuria ir viskuo tampa ir netgi, kad ji yra dieviškoji žmogaus dalis. Pasak Aristotelio visi žmonės siekia laimės. „Laime yra tai, kas siekiama dėl jo paties, kas kas pasitenkina pačiu savimi ir yra galutinis veikimo tikslas. Ji yra atbaigta, išskleidimas, įgyvendinimas. Bet kokia veikla yra laimės siekimas“. Michael Jackson nuo pat mažens kentė fizinį ir emocinį smurtą iš tėvo, kuris versdavo jį begalę laiko skirti repeticijoms, dažnai mušdavo, plūsdavo. Augdamas tokiomis sąlygomis, jis nebuvo laimingas. Michael tapo laimingu tik tada, kai jam pasisekė užkariauti žmonių širdis, kai jis tapo populiarus, kai pasiekė karjeros viršūnę.

  • Etika Referatai
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • Irina
  • 10 puslapių (1958 žodžiai)
  • Etikos referatai
  • Microsoft Word 29 KB
  • Michael Jackson referatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Michael Jackson referatas. (2016 m. Vasario 27 d.). http://www.mokslobaze.lt/michael-jackson-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 22:09