Microsoft Access duomenų bazės aprašymas


Tabelio forma. Duomenu baze access. Duomenu bazes access. Duomenu bazes aprasas. Access aprasymas. Tabelis forma. Microsoft access mokslo baze. Tabelių forma. Vaistines duomenu bazes. Microsoft office access aprašymas.

Sugalvoti patiems ir suprojektuoti duomenų bazę, pagal pateiktą lentelę. Aprašymas. Lentelės. Formos. Užklausos. Ataskaitos. Mano sukurta duomenų bazė yra apie sugalvotą statybos firmą, kuri vykdo įvairiausius užsakymus, susijusius su statybos, remonto, restauravimo darbais. Mano sukurta duomenų bazė susideda iš penkių lentelių, penkių formų, septynių užklausų ir trijų ataskaitų. Kiekviena lentelė turi turėti pirminį raktą tam, kad nesusidubliuotų duomenys. Parodytoje lentelėje pirminis raktas yra uždėtas ant „tabelio nr. “, nes kiti duomenys gali kartotis. Ši duomenų bazė turi penkias formas: darbuotojai, medžiagos, skyriai, projektai ir užsakovai. Pasirinkus kiekviena iš šių formų galima atitinkamai redaguoti duomenis, kurie priklauso formai priskirtai lentelei.

Uždėti pirminius raktus (primary key), indeksuoti pasirinktus laukus, parinkti reikalingus laukų formatus(nors vienoje lentelėje turi būtiduomenų bazės amano sukurta duomenų bazė yra apie sugalvotą statybos firmą, kuri vykdo įvairiausius užsakymus, susijusius su statybos, remonto, restauravimo darbais. Mano sukurta duomenų bsukurta duomenų bazė turi penkias lenteles, lentelėse yra visa duomenų bazės informacija apie įmonės darbuotojus, įmonėje esančius skyrius, statybines medžiagas, įmonės vykdomus projektus ir užsakovus. Pavyzdžiui pirmoje lentelėje darbuotojai yra informacija apie dirbančiukiekviena lentelė turi turėti pirminį raktą tam, kad nesusidubliuotų duomenys. Parodytoje lentelėje pirminis raktas yra uždėtas ant tabelio nr. , nes kiti duomenys gali kartotis.

Kad toliau būtų galima kurti duomenų bazę reikia sudaryti ryšius tarp lentelių. Šioje duomenų bazėje yra sudaši duomenų bazė turi penkias formas: darbuotojai, medžiagos, skyriai, projektai ir užsakovai. Pasirinkus kiekviena iš šių formų galima atitinkamaikaip minėjau formų pagalba galima pažiūrėti įrašus, juos redaguoti, išsaugoti ar ištrinti. Tai galima daryti apačioje esančių mygtukų pagalba, kurie padeda naršyti po duomenis pvz. : galima peržiūrėti duomenis, ne tik po viena, bet ir iškart eiti į galą arba priekį mano pateiktoje formoje projektai yra sukurti papildomi laukai užsakovas , medžiagos , dar. Tabelis , kurie padės įvedinėjant duomenis. Kitos likusios formos yra sudarytos identiškai, išskyrus startinę formą. Startinė forma yra reikalinga tam, kad paleidus duomenų bazę atsidarytų pagrindinis langas, kuriame būtų pateikta informaciją apie duomenų bazę. Papildomų funkcijų pagalba esant startisudarytoji duomenų bazė turi septynias užklausas: kryžminė, skaičiuojamoji, skaičiuojamoji 2, trynimo, pakeitimo, rūšiavimo, lentelių kūrimo. Pavyzdžiui sukurta užklausa, kurianti lenteles lentelių kūrimo leidžia sukurti naujas paleidus kitą užklausą skaičiuojamoji , kurioje darbuotojai sugrupuoti pagal vardus, yra susumuojamos algos darbuotojų, turinčių vienodus vardus. O paleidus kitą užklausą skaičiuojamoji 2 yra apskaičiuojami darbuotojų atlyginimai per metus.

Paleidus užklausą pakeitimo bus pakeičiamos darbuotojų pareigos iš vairuotojų į statybininkus. Taip pasirinkus norimą kriterijų galima keisti duomenis su šia užklausmano duomenų bazę turi tris ataskaitas: darbuotojų ataskaita , metinis atlyginimas , projektų duomenys . Kiekvienoje ataskaitoje praskaičiuojančios funkcijos.

  • Microsoft Word 197 KB
  • 2012 m.
  • 6 puslapiai (637 žodžiai)
  • Universitetas
  • Algimantas
  • Microsoft Access duomenų bazės aprašymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Microsoft Access duomenų bazės aprašymas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/microsoft-access-duomenu-bazes-aprasymas.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 27 d. 16:37
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo