Microsoft Office apžvalga


Įvadas. Microsoft Office Excel. Microsoft Word. Microsoft Office PowerPoint. Microsoft Office Outlook. Išvados.


Informatika – mokslas tiriantis informacijos kaupimą, perdavimus, apdorojimą ir kompiuterius. Informatikos pagrindą sudaro techninė įranga, algoritmai ir programų paketai.

Darbo tikslas – aptarti Microsoft Office programas. Šiam tikslui pasiekti aptarėm pagrindines Microsoft Office programas :

Microsoft Excel – elektroninė skaičiuoklė, kuria galima kurti ir formatuoti lenteles, bendrai naudotis sukurtais failais ir analizuoti duomenis. Visai tai leidžia kurti informatyvią, aiškiai suprantamą bei greitai atsinaujinančią aplinką.

Šioje skaičiuoklėje, rezultatą apskaičiuoti galima pagal formules. Formulė naudojama, kai reikia atlikti paprastus ar sudėtingus skaičiavimus. Nurodžius laukelių vardus, funkcijas, koordinates bei operacijas, pagal formulę ir nurodytas reikšmes apskaičiuojama nauja reikšmė. Formulė prasideda lygybės ženklu =.

Teksto redagavimo programa, kuri leidžia kurti, keisti bei formatuoti dokumentus.

Geriausiai paaiškinti, kas yra skaidrių ruošinys, tai kai tarpusavyje sąveikauja skaidrių ruošiniai, temos ir skaidrių maketai. Pradėkime nuo skaidrių ruošinių, tada galėsime persikelti į temas ir skaidrių maketus.

Galite pakeisti šriftus, įtraukti atvaizdą, atlikti kitus skaidrių ruošinio pakeitimus skaidrių ruošinio rodinyje.

  • Microsoft Word 179 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (672 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ligita
  • Microsoft Office apžvalga
    10 - 2 balsai (-ų)
Microsoft Office apžvalga. (2017 m. Kovo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/microsoft-office-apzvalga.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 26 d. 20:13
×
101 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo