Microsoft PowerPoint referatas


Microsoft PowerPoint. Kas tai yra? Istorija. Kodėl jis populiarus? Pagrindinės funkcijos. Taikymas. Statistika. MS PowerPoint Apibendrinimas. Smarkiai populiarėjančios alternatyvos. Prezi. Istorija. Pagrindinės funkcijos. Statistika. Apibendrinant. Ewc "Visme". Istorija. Pagrindinės funkcijos. Apibendrinant.

Prezi yra visiškai kitoks požiūris į vizualinę pagalbą prezentacijoms. Tai programa kuri leidžia sukurti prezentacija ant didelio tuščio puslapio negu ant tradicinių skaidrių. Pagrindinis skirtumas tarp Prezi ir PowerPoint yra kad skaidrių rodymas nėra vientisas vietoje to žiūrovams jos pristatomos keliaujant įvairiais keliais iš taško A į tašką B. Tačiau šia programa jau yra sudėtingiau naudotis negu PowerPoint, taip pat kai kurios jos funkcijos yra mokamos. Tikriausiai šie du kriterijai ir lemia tai jog ji nėra tokia populiari kaip PowerPoint. Tačiau prezentacijos per Prezi yra daug patraukliau atrodančios ir gali sužavėti ne vieną žiūrovą.

Easy WebContent, debesų principu programinės įrangos kompanija 2013 m. pristatė savo nauja produktą kuris pasižymi labai lengvai naudojamais dizaino ir konteksto koregavimo įrankiais  - "Visme". Naudojant Visme galima lengvai sukurti prezentacija, animacijas, įvairius grafikus bei informacinius bukletus. Kitos programos šias funkcijas atlieka savaip ir skirtingai, Visme siūlo visa tai vienoje vietoje ir supaprastintai.

Easy WebContent 2008 m. buvo paprasta HTML koregavimo ir puslapių kūrimo priemonė leidžianti sukurtiprofesionaliai atrodantį turinį internete. "Pasidaryk Pats" įrankis įkvėpė tūkstančius naudotojų ir leido jiems išvengti papildomu išlaidų puslapių dizaino kūrimui, nes nereikėjo samdyti profesionalių web dizainerių.

Visme yra labai galinga priemonė  norint padaryti gera prezentaciją. Jį siūlo keletą dizaino, šablonų , tačiau  daugybę paveikslėlių. Dizaino kūrimas yra labai patrauklus, ypatingai patogu naudotis "drag - and - drop" funkcija, su kuria ant virtualios drobės galima pridėti įvairių elementu, o po to juos koreguoti savaip: keisti dydį, išvaizda, animuoti. Kadangi galimybę redaguoti yra beveik visiem elementams, galima būti užtikrintam, jog prezentacija bus unikali bei originali. Kadangi,  programa nėra seną, tai ir Dizaino šablonų ne per daugiausiai. Tačiau bendrai su Visme galima labai greitai sukurti profesionaliai atrodančia prezentaciją.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 1777 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1179 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gytus
  • Microsoft PowerPoint referatas
    10 - 4 balsai (-ų)
Microsoft PowerPoint referatas. (2015 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/microsoft-powerpoint-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 22:02
×