Microsoft Windows operacinės sistemos


Operacines sistemos referatas. Referatas apie windows. Windows 7 referatas. Apie microsoft kompanija referatas. Referatas apie windows 7. Referatas apie microsoft windows. Windows vista kompiuterių valdymas kursinis darbas. Referatas windows 8. Naujienos operacinėse sistemose referatai. Referatas windows opercines sistemos.

Įvadas. Apie Microsoft Windows versijas.Laiko juosta. Windows 1.x. Windows 2.x. Windows 3.x. Windows 95. Windows NT 3.51. Windows NT 4. Windows 2000. Windows XP. Windows Server 2003 Enterprise Editon. Tipinis Windows Vista darbalaukis. Windows 7. Išvados.

Daugelį metų kompiuterių programinė įranga buvo kuriama, orientuojantis į darbą su spausdinimo mašinėle . Žmogus klaviatūra rinkdavo raidžių, skaičių ir kitų simbolių seką, o kompiuteris perduodavo ją į ekraną. Žinoma, tai buvo patogu ir suprantama kompiuterių specialistams. Tada dar niekas nemanė, kad kompiuteriu naudosis įvairių profesijų bei labai skirtingo amžiaus žmonės, ir ne tik įstaigose, bet ir namuose, ne tik darbui, bet ir žaidimams.

Ms windows kūrėjai atsisakė analogijos su spausdinimo mašinėle ir pakeitė savo programų vaizdą: vietoj daugelio žodžių ir skaičių naudojami paveikslėliai bei mygtukai, vietoj daugybės veiksmų klaviatūra - keli veiksmai pele.

1985 m microsoft firma pirmąkart supažindino vartotojus su sistema windows. šis programų paketas naudoja wysiwyg vaizdavimo ekrane principą what you see is what you get [1 ką matai, tą ir gauni. ] . Ms windows panaudoja kompiuterinės grafikos galimybes, todėl vadinama grafine aplinka (sąsaja).

Apytikriai nuo 1995 metų įžengėme į trečiojo lygmens erą. Šiandienos operacinės sistemos privalo ne tik sudaryti sąlygas spręsti pirmojo ir antrojo lygmens užduotis, bet ir išplėsti savo veiklos sferą 16-bitų operacinė aplinka. Šios kartos sistemos dažnai laikomos tik grafiniu apvalkalu ms-dos failinei sistemai, bet 16-bitų windows versijos jau turėjo savą vykdomųjų failų formatą ir pateikė savo įrenginių tvarkykles (vaizdo, spausdinimo, pelės, klaviatūros ir garso). Taip pat nuo pat pradžių buvo galimybė dirbti daugialypėje aplinkoje (su keliom programom vienu metu). Taip pat, buvo įdiegta virtualios atminties posistemė, leidžianti naudoti daugiau operatyviosios atminties, nei yra fiziškai. Šios kartos versijos – windows. (1985), windows. (1987) bei šiai artima versija windows/.

Hibridinė 16/32-bitų operacinė aplinka. Windows/386 versijoje įvesta 32-bitų apsaugoto režimo branduolys ir virtualios mašinos monitorius, virtualizuojantis disko kontrolerį, vaizdo plokštę, klaviatūros, pelės, taimerio ir pertraukimų kontrolerius. Windows. (1990) ir windows. (1992) įvesti papildomi patobulinimai. Taip pat buvo palaikomas 16-bitų apsaugotas režimas, leidžiantis vykdyti programas, kurios nenaudojo windows paslaugų.

Hibridinė [2 hibridas- [lot. Hybrida — mišrūnas]. Mišrūnas — heterozigotinis individas, atsirandantis, sukryžminus nevienodo paveldimumo organizmus. Žodis, kurio kamiene yra kt. Kalbų kilmės morfemų — darybos afiksų arba šaknų, pvz. , kontržvalgyba , plačiaekranis . ] 16/32-bitų operacinė sistema. Windows.

  • Microsoft Word 313 KB
  • 2010 m.
  • 13 puslapių (1412 žodžiai)
  • Lina
  • Microsoft Windows operacinės sistemos
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Microsoft Windows operacinės sistemos. (2010 m. Birželio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/microsoft-windows-operacines-sistemos.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 14 d. 17:08
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo