Microsoft


Tai didžiausia pasaulyje programinės įrangos gamintoja, kurios padalinių yra net 105 valstybėse. Nuo ko viskas prasidėjo? Nuo svajonės apie kompiuterį ant kiekvieno darbo stalo ir kiekvienuose namuose. 1975m. Bill Gates ir. 1980m. Steve‘ą Ballmeris prisijungia prie „Microsoft“ kompanijos. 1988m. „Windows 2,0“ toliau tobulėja ir keičia technikos pramonę. 1995m. „Microsoft“ išleidžia „Windows 95“ ir per 5 savaites parduoda rekordinį 7 milijonų kopijų skaičių. 1998m. „Microsoft“ išleidžia „Windows 98“ ir tai pirmoji operacinė sistema sukurta visiems eiliniams piliečiams. 2009m. „Microsoft“ išleidžia „Windows 7“ operacinę sistemą. „Microsoft“ vadybos principai. Fayol principų. Valdžia. Įmonės vadovas – Bill Gates pavaldiems padalinių vadovams suteikia galimybė laisvai. Krypties vienovė. Atlyginimas. Tvarka. Kiekvienas darbuotojas dirba tikslingai ir žino ką nori padaryti. Darbo pasidalinimas. Įmonės požiūris kuo mažesnė darbuotojų grupė. „Microsoft“ konkurencija. Išvados. Microsoft yra viena sėkmingiausių pasaulyje.


Tai didžiausia pasaulyje programinės įrangos gamintoja, kurios padalinių yra net 105 valstybėse.

Nuo svajonės apie kompiuterį ant kiekvieno darbo stalo ir kiekvienuose namuose.

Bill Gates ir Paul Allen balandžio 4d., įkuria kompaniją „Micro-soft“. Buvo parduodamas pirmasis įrenginys „BASIC“. „Altair BASIC“ tapo kompanijos pirmąją programine įranga.

Kompanija persikelia į Vašingtono Valstiją ir pristatyto „IBM“ personalinį kompiuterį.

Steve‘ą Ballmeris prisijungia prie „Microsoft“ kompanijos. Pirmasis rimtas projektas „Chess“, kuriame buvo pristatyta operacinė sistema „MS-DOS“.

„Microsoft“ išleidžia „Windows XP“, kuris tampa vienu perkamiausiu produktu tais metais.

„Microsoft“ išleidžia „Windows Vista“, kurioje veikia pati griežčiausia saugumo sistema.

„Microsoft“ palieka vienas įkūrėjų Bill Gates, kuris nusprendė savo dėmesį sutelkti į labdaringą veiklą, tačiau lieka valdybos direktoriumi.

„Microsoft“ 2012m., išleidžia naujausią operacinę sistemą skirta šių laikų technologijoms „Windows 8“.

„Microsoft“ išleidžia bandomąją versiją „Windows 10“, kurie bus perversmas operacinių sistemų ir programų eroje.

Įmonės vadovas – Bill Gates pavaldiems padalinių vadovams suteikia galimybė laisvai, nevaržomai dirbti, tačiau galutinis rezultatas būna tik patvirtinus Bill‘ui Gates‘ui.

Padalinių vadovai nuolat stebi, kad vyktų nuolatinis progresas apie visa tai informuoja kompanijos vadovą.

„Microsoft“ kompanija moka geriausius konkurencingus rinkos specialistų atlyginimus, taip pat už pateikta galutinį rezultatą skiriamos premijos.

  • MS PowerPoint 1483 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (550 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sandra
  • Microsoft
    10 - 2 balsai (-ų)
Microsoft. (2017 m. Sausio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/microsoft.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 29 d. 04:48
×
107 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo