Miegas ir jo sutrikimai projektas


Miegas ir jo sutrikimai savarankiškas darbas. Kaunas. Kas yra miegas? Miegas - tai sąlyginės ramybės būsena. Poreikį miegui mėgina paaiškinti skirtingos teorijos. Ekologinė (evoliucijos) teorija aiškina. Miego fazės. Pirmoji fazė – perėjimas iš budrumo būsenos į miegą. Paprastai rekomenduojama per parą miegoti 7-9 val. Miego sutrikimai - tai varginantys miego kokybės. Miego sutrikimai. Pagrindiniai miego sutrikimų. Keletą dažniausiai pasitaikančių miego sutrikimų. Nemiga vadinamas sutrikimas , kuriam esant žmogus sunkiai užmiega. Miego trūkumo sindromas, padidėjęs mieguistumas. Kas nutiktų jei išvis nemiegotume? Iš pradžių tik patiriame bendrą nuovargį ir mieguistumą. Įdomu. Ilgiausio nemiegojimo rekordas – 18 dienų 21 valanda ir 40 minučių. Randy Gardner (g. 1946) yra žmogus, kuriam priklauso nemiegojimo rekordas – 1964 m. Miego pozos. Mokslininkų teigimu. Rekomenduojama. Šalinti miegą trikdančius pirmines priežastis. Šaltiniai. Jusienė Roma.


Paprastai rekomenduojama per parą miegoti 7-9 val. nors žmonių poreikis miegui yra nevienodas ir šiose ribose gali nesutilpti. Dėl įvairių priežasčių mes kai kada ilgesnį laiką negalime kasnakt miegoti tiek , kiek mums reikia. Gali tekti nemiegoti ir visą naktį. Taigi , kas nutinka kai žmogui trūksta miego ? Tyrimai rodo , kad miego trūkumas visų pirma neigiamai paveikia šiuos psichinius procesus:.

Šalinti miegą trikdančius pirmines priežastis . Susikurti miegamajame ramią , malonią aplinką. Gultis ir keltis kasdien tuo pačiu laiku. Prieš miegą atsipalaiduoti , vengti stiprių emocijų, nesportuoti. Vartoti mažiau kavos, stiprios arbatos. Nepersivalgyti ir daug negerti, kad nereiktų naktį keltis. Jei nesiseka užmigti apie 20min. , geriau atsikelti ir užsiimti kokia nors malonia nesudėtinga veikla. Išmokti raumenų atsipalaidavimo, meditacijos pratimų. Vėdinti patalpas. Miegamajame patartina turėti eterinių (valerijono, vaistinės ramunėlės, levandos ir kt.) aliejų buteliukų ir 15 minučių prieš miegą juos pakaitinkite išvėdintame miegamajame.

  • MS PowerPoint 1447 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (925 žodžiai)
  • Kolegija
  • Diana
  • Miegas ir jo sutrikimai projektas
    10 - 3 balsai (-ų)
Miegas ir jo sutrikimai projektas. (2017 m. Gruodžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/miegas-ir-jo-sutrikimai-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 22 d. 10:59
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo