Miegas ir miego sutrikimai referatas


Panikos atakos su miego apneja. Referatas miegas ir miego sutrikimai. Diplominis darbas miego. Apie miego sutrikimus referatas. Termoreguliacijos sutrikimai. Sapnų ir miego tyrimai referatai. Miego paralyzius. Referatas miegas. Miegas referatas. Miegas kursinis.

Referatas apie miegą. Įvadas. Miego samprata. Kas yra miegas? Kodėl miegas yra svarbus? Miego mechanizmas. Miego stadijos. Miego tipai. Bendros miego higienos taisyklės. Miego sutrikimai. Insomnija (nemiga). Hipersomnija (mieguistumas). Miego apnėja. Narkolepsija. Parasomnijos. Parasomnijos, kylančios gilaus miego fazėje (ne rem fazėje):. Naktinis siaubas. Vaikščiojimas miego metu. Sumišusio budrumo būsena. Griežimas dantimis. Krūpčiojimas naktimis ir naktinis kalbėjimas. Parasomnijos, kylančios greitų akių judesių (rem) metu:. Naktiniai košmarai. Miego paralyžius. Nemigų gydymas. Miegas ir sapnai. Gyvūnų miegas. Išvados. Literatūra.

Kai kurios smegenų sritys nefunkcionuoja miego metu, tačiau kitos netgi labiau suaktyvėja nei budrumo metu. Manyta, kad užmigimas bei tam tikrų miego stadijų išsivystymas dažnai nesutampa su organų nervinės reguliacijos kitimu, kad tai priklauso nuo pakitimų, susijusių su ligomis pačiuose organuose. Tačiau šiuo metu yra daug duomenų apie miego mechanizmus, ligas, atsirandančias sutrikus šiems mechanizmams, prasidedančias dėl organų nervinės reguliacijos ypatumų miego metu ir apie miego-budrumo sutrikimus dėl nervų sistemos vidaus organų ligų.

Neurologui, psichiatrui, šeimos gydytojui pacientai kasdien skundžiasi nemiga, blogu miegu. Mieguistumas dieną padaro dar didesnę žalą, nes tai autoavarijų, nelaimingų atsitikimų priežastis. Psichiatrai dažnai sprendžia rytinės depresijos, lėtinio nuovargio sindromo, priepuolinio nenumaldomo miego, agresyvaus elgesio prabudus – sunkumus.

  • Microsoft Word 75 KB
  • 2013 m.
  • 14 puslapių (2990 žodžiai)
  • Monika
  • Miegas ir miego sutrikimai referatas
    8 - 2 balsai (-ų)
Miegas ir miego sutrikimai referatas. (2013 m. Vasario 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/miegas-ir-miego-sutrikimai-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 02 d. 08:23
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo