Miego poveikis sveikatai ir grožiui


Miego poveikis sveikatai ir grožiui. Kas yra miegas? Kiek reikia miegoti skirtingo amžiaus žmonėms? Kas vyksta kai užmiegame? Kas vyksta jeigu miegama nepakalnakamai? Melatoninas ir jo reikšmė miego sutrikimams bei organizmo senėjimui. Miegas ir nutukimas. Sveikas miegas- skaistus veidas. Miegas ir atmintis. Miegas ir traumos. Patarimai kaip pagerinti miego kokybė. Literatūra.

Dažnesnės traumos Alergijos Stresas Atminties sutrikimai Darbingumo sumažejimas Medžiagų apykaitos suletėjimas Imuniteto susilpnėjimas Senėjimas.

Jaučiamas irzlumas Galvos skausmai Nesugebėjimas susikaupti Svorio padidėjimas Pablogėjęs regėjimas Širdies ligos Lėtumas  Depresija Hormonų sutrikimai.

Miegoti rekomenduojama gerai išvėdintoje, vidutinės temperatūros, ne per karštoje, patalpoje; Patartina vengti pagundos pasnausti dieną; Lovą naudoti tik visaverčiam miegui; Stengtis eiti gulti ir nubusti tuo pačiu metu; Vakare, prieš einant į lovą, trumpai pasivaikščioti, pasilepinti karšta vonia ar kitaip atsipalaiduoti, tai užtikrins centrinės nervų sistemos poilsį; Stengtis ne miegoti ant pilvo;.

  • MS PowerPoint 66 KB
  • 2016 m.
  • 13 puslapių (819 žodžiai)
  • Dovilė
  • Miego poveikis sveikatai ir grožiui
    10 - 1 balsai (-ų)
Miego poveikis sveikatai ir grožiui. (2015 m. Balandžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/miego-poveikis-sveikatai-ir-groziui.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 05:38
×