Miesto aplinkos ekologinis įvertinimas


Ekologinis miestas referatas. Miestu ekologinis aplinkos ivertinimas. Aplinkos apsaugos referatai. Kedainiu rajono aplinkos vertinimas.

Ekologijos referatas. Aplinkos apsaugos dalyko referatas. Įvadas. Veisiejų miesto bendroji charakteristika. Geografinė padėtis. Sociologinė informacija. Veisiejų miesto aplinka. Oro kokybė. Hidrosfera, jos tarša ir apsauga. Dirvožemio būklė ir apsauga. Saugomos gamtos teritorijos ir objektai. Aplinkos apsauga, politika. Ekologija mano namuose. Išvados. Literatūra.


Veisiejų miesto aplinkos ekologinis įvertinimas, šiame darbe apžvelgsiu veisiejų miesto ekologinę būklę ir problemas. Jų tvarkyma ir priežiūrą. Apžvelgsiu saugomas teritorijas ir objektus. Pačio miesto charakteristika ir jį supančius veiksnius. Tai oro, vandens, dirvožemio kokybę ir jų apsaugą. Bandysiu įžvelgti esamas ekologines problemas ir jų šalinimo būdus. Visa informacija paruošta remiantis patikimais informaciniais šaltiniais ir tyrimais. Trumpai aprašysiu savo būsto ekologinę veiklą.

Veisiejai – miestas prie ančios ežero (pav 1), 18 km į pietryčius nuo lazdijų, 12 km nuo sienos su lenkija. Miestas driekiasi iš šiaurės į pietus, jo ilgis 8,5 km, plotis 1,2 km. Tai vienas iš nedaugelio miestų, įsikūrusių ežero pusiasalyje. Vakarinį miesto pakraštį juosia parkas, pasodintas prie ančios ežero xviii amžiuje. Apylinkėse gausu ežerų. Didžiausias jų – ančia, skirianti miestą į dvi dalis, vakarinė įsikūrusi pusiasalyje. Ežere yra vienintelis lietuvoje fontanas su šviesos instaliacijomis (nuo 2008 m. ), per ežerą teka baltoji ančia. Rytuose link leipalingio telkšo snaigynas, šiaurėje – vernijis, pietvakariuose – veisiejis.

  • Ekologija Referatai
  • 2012 m.
  • Eimantas
  • 12 puslapių (1906 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ekologijos referatai
  • Microsoft Word 428 KB
  • Miesto aplinkos ekologinis įvertinimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Miesto aplinkos ekologinis įvertinimas. (2012 m. Balandžio 10 d.). http://www.mokslobaze.lt/miesto-aplinkos-ekologinis-ivertinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 03:23