Miesto ir kaimo kultūros


Miesto ir kaimo kultura. Kaimo kultura. Tiek mieste tiek kaime galima gyventi turiningai. Laiskas apie miesto ir kaimo kultura. Kaimo ir miesto kultura. Miesto ir kaimo kultura rasinys. Kaimo ir miesto kultura rasinys. Miesto ir kaimo kultura laiskas. Miesto kultura rasinys. Kultura mieste ir kaime.

Laiškas, įrodantis, kad negalima teigti, jog kaimas blogiau negu miestas.

Ačiū už laišką! Džiaugiuosi, jog manęs nepamiršai, tačiau tavo išdėstytos mintys mane šiek tiek suglumino. Tu teigi, jog kaimas ir miestas – du atskiri pasauliai, kurių negalima lyginti. Miestas – kultūros šaltinis, išsilavinusių žmonių vieta, o kaimas- Dievo užmirštas kampelis, kuriame negalima gyventi turiningai. Laima, aš gerbiu tavo nuomonę, tačiau manau, jog ji neatspindi dabartinės situacijos bei realybės. Aš tiesiog trykštu noru tau įrodyti, jog tiek mieste, tiek kaime galima gyventi turiningai!

Daugelis žmonių, nepažinę kaimo, mano, jog ten žmonės tik dirba įvairius ūkio darbus, augina didelį būrį vaikų, niekur neišvyksta bei nemato tikrosios kultūros. Žmonių pasąmonėje užsifiksavęs ir likęs senasis kaimo vaizdas, kai skirtumas buvo iš tiesų ryškūs, tačiau šiais laikais taip manyti negalima. Vis dažniau kuriamos kaimo bendruomenės, kurios nariai steigia bibliotekas, rengia įvairiausias šventes, kelia kaimo kultūros lygį, skatina žmones įsitraukti į naudingą veiklą.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (365 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lalaila
  • Miesto ir kaimo kultūros
    9 - 2 balsai (-ų)
Miesto ir kaimo kultūros. (2013 m. Vasario 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/miesto-ir-kaimo-kulturos.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 04 d. 22:03
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo