Migracija kaip iššūkis nacionaliniam saugumui


Emigracija nacionalinis saugumas. Kaip uztikrinamas nacionalinis saugumas. Emigracijos itaka salies nacionaliniam saugumui. Migracija nacionalionis saugumas. Grėsmės lietuvos nacionaliniam saugumui skaidrės. Imigracijos poveikis nacionaliniam saugumui šengeno erdv. Emigrantai ir nacionalinis saugumas jav. Nacionalinis saugumas skaidrės. Emigracijos iššūkiai ir migracijos politikos. Nelegali migracija jav nacionaliniam.

Migracija kaip iššūkis nacionaliniam saugumui. Įvadas. Migracija lietuvos valstybėje. Migracija valstybės viduje. Migracija lr saugumo strategijoje. Migracija tarptautiniu mąstu. Išvados. Naudota literatūra.

Dabartiniame pasaulyje migracija vaidina didelį vaidmenį. Ji teikia tiek gerų, tiek blogų dalykų. Migracija suteikia galimybę žmonėms geriau gyventi, tačiau kažko atsisakant. Tad iškyla įvairūs klausimais ir prielaidos kodėl migracija gali tapti blogu ženklu nacionaliniui valstybės saugumu. Migracija gali sukelti tam tikrus pavojus, grėsmes, kurios gai turėti įtakos įvairiems pasaulio procesams, ypač saugumui. Tad šiame darbe stengsiuosi pažvelgti kaip yra užtikrinams nacionalinis saugumas nuo migracijos tendencijų.

Aktualumas: ši tema yra aktuali, nes pasaulyje nėra pakankamai užtikrinamas nacionalinis saugumas nuo migracijos tendencijų.

Tikslas: įvertinti migracijos iššūkį nacionaliniam saugumui.

Uždaviniai:

1. Išsiaiškinti migracijos poveikį nacionaliniam saugumui Lietuvoje.

2. Nustatyti LR saugumo strategijos reikšmę.

3. Išanalizuoti bendrą saugumą tarptautiniu lygiu.

Tyrimo metodai: darbe bus naudojama aprašomasis metodas, kuris padės įvertinti darbo sudėtingumą.

Naudojama literatūra: darbe bus naudojama įvairių autorių straipsniai, kurie susiję arba juose kalbama apie migracijos poveikį saugume, taip pat bus minimi žinomi politikai, kurie pasisako už migracijos ir saugumo problemą, bus naudojam LR saugumo strategijos dokumentas.

Strukūra: darbas yra suskirstytas į dvi dalis. Pirmoji dalis yra skirta LR migracijos problemoms nacionaliniame saugume, kad migracija nepadeda Lietuvai ir kodėl saugumo strategija nepakankamai efektyviai išnaudojama. Antroji dalis- apie nacionalinį sauguma tarptautiniu mąstu, kodėl vienos valstybės negali užkirsti migracijos bangų. Galiausiai darbas bus baigtas išvadomis ir naudota literatūra.

  • Politologija Analizė
  • Microsoft Word 78 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (1743 žodžiai)
  • Universitetas
  • Marius
  • Migracija kaip iššūkis nacionaliniam saugumui
    10 - 1 balsai (-ų)
Migracija kaip iššūkis nacionaliniam saugumui. (2012 m. Lapkričio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/migracija-kaip-issukis-nacionaliniam-saugumui.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 23:06
×