Migracija, migracijos įtaka šalies socialinei ekonominei raidai


Įžanga. Metas susimąstyti apie migraciją. Liūdna tiesa apie migraciją. Pigi darbo jėga arba naujoji šių laikų savanoriška vergovė. Lietuvoje mažėja dirbančiųjų. Iždui dirba tik 1/3 gyventojų. Įspūdinga valdininkų armija. Tik blogyn. Baisi ateitis. Šalys, kuriose geriausias pragyvenimo lygis. Gyventojų tarptautinė migracija. Išvados. Naudota literatūra.

Šiandieninėje mūsų visuomenėje itin dažnai linksniujamas žodis migracija-emigracija-imigracija. Tai kas gi vis dėlto yra ta migracija? Kodėl žmonės ryžtasi migruoti, palikti savo gimtąjį kraštą ? Kas labiausiai nukenčia nuo šiuo metu vykstančių migracijos srautų, o kas gi laimi? Šiuos ir kitus opius klausimus bandysiu išgvildenti šiame referate.

Dauguma mūsų tikrai bent suvokiame kas yra toji migracija. Šiame referate bus aptariama žmonių migracija. Paprastai tariant, tai žmonių persikėlimas gyventi iš esamos į kitą vietą. Neretai yra painiojamos imigracija ir emigracija. Taigi, imigracija-tai atvykimas gyventi į tam tikrą vietą, o emigracija-išvykimas.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 147 KB
  • 2014 m.
  • 13 puslapių (3513 žodžiai)
  • Jonas
  • Migracija, migracijos įtaka šalies socialinei ekonominei raidai
    10 - 4 balsai (-ų)
Migracija, migracijos įtaka šalies socialinei ekonominei raidai. (2014 m. Vasario 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/migracija-migracijos-itaka-salies-socialinei-ekonominei-raidai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 08:32
×