Migracija projektas


Emigracija skaidres. Šperos apie emigraciją. Skaidriu projektas. Projektas emigracija. Projektas apie emigracija. Lietuva migracijos projektai. Emigracija skaidres nemokamai. Migracijų skaidres. Migracija ir emigracija skaidr4s. Migracija skaidres.

Terminas migracija turi keletą reikšmių. Migracijos formos. Migracijos pradžia. Dauguma lietuvių emigrantų vyksta į. Nelegali migracija ir migrantų tranzitas per lietuvą. Migracijos priežastys. Migracijos pasekmės. Neigiami emigracijos poveikiai. studentų migracija į užsienio universitetus. Bedarbiai bėga paskui darbo miražą. Išvados. Naudoti šaltiniai.

JAV (11,7%) Vokietiją (17%) Lenkiją (19,1%) Didžiąją Britaniją (8,7%) Daniją (6,2%) Švediją (5,6%).

Žlugus Sovietų Sąjungai, Lietuva tapo tranzitine šalimi nelegaliems migrantams iš mažiau išsivysčiusių šalių vykstantiems į turtingas Vakarų ir Šiaurės Europos valstybes Pagal oficialius duomenis Lietuvos Respublika su nelegaliais migrantais pirmą kartą susidūrė 1992m., kai buvo sulaikyti žmonės, keliavę iš Azijos, Afrikos ir Artimųjų Rytų. 1996m, sulaikomų nelegalių migrantų skaičius tik didėjo .

Ekonominės Socialinės Demografinės Kultūrinės Psichologinės Politinės Geografinės.

Migracija sunkina viduriniojo gyventojų sluoksnio formavimąsi, nes daugiausia migruoja jaunimas – kiekvienos valstybės ateitis. Be viduriniojo gyventojų sluoksnio yra neįsivaizduojamas pažangios valstybės gyvenimas.

Darbingo amžiaus žmonių mažėjimas Mokesčių mokėtojų pasitraukimas Investicijų praradimas Staigus atlyginimų šuolis Kvalifikuotų specialistų poreikis.

  • Geografija Skaidrės
  • MS PowerPoint 1103 KB
  • 2016 m.
  • 14 puslapių (359 žodžiai)
  • Teri
  • Migracija projektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Migracija projektas. (2012 m. Spalio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/migracija-projektas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 03:39
×