Mikčiojimas ir jo šalinimas. Korekcinis darbas su mikčiojančiais vaikais


Mikčiojimo šalinimas. Mikčiojimo šalinimo programa. Mikciojimo referatas. Darbas su mikciojanciais vaikais. lt. Suaugusiojo mikčiojimas ir jo salinimas. Mikciojimas nervinis. Artikuliacijos nebuvimas. Darbas su word 201. Mikčiojimo rūšys. Neurozinis mikčiojimas.

I. Mikčiojimo samprata. Mikčiojimo priežastys. Mikčiojimo rūšys. Mikčiojančiojo asmenybė ir ypatumai. Mikčiojimo šalinimas. Gydomosios priemonės. Logopedinis darbas su ikimokykliniais vaikais. Mikčiojimo šalinimas mokykliniame amžiuje. Paauglių ir suaugusiųjų mikčiojimo šalinimas. Literatūra.

Mikčiojimas gali būti apibūdinamas, kaip diskordinacinis, traukulinio pobūdžio kalbos sutrikimas, atsirandantis komunikacijos procese. Mikčiojimo mechanizmas nėra vienareikšmis. Gali būti traktuojamas, kaip neurozinis susirgimas, kurį sukelia nervinių procesų tarp žievės ir požievio pusiausvyros sutrikimas, ar vieningos koordinacijos tarp balso, kvėpavimo ir artikuliacijos nebuvimas. Mikčiojimas konstatuojamas ir kaip neurozinis susirgimas, kurį sukelia nervinių procesų tarp žievės ir požievio pusiausvyros sutrikimas, kvėpavimo ir artikuliacijos nebuvimas. Mikčiojimas dar aiškinamas, kaip galvos displazijos ar šiurkštaus organizmo pažeidimo padarinys. Sutrikdantis normalų kalbėjimo ritmą ir tempą. Stengimąsis trukčiojimus nugalėti, tik dar labiau juos išryškina. Pagal kalbos aparato trukčiojimus skiriamos mikčiojimo formos: kloninė, toninė ir mišri.

  • Microsoft Word 27 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (2451 žodžiai)
  • Universitetas
  • Zivile
  • Mikčiojimas ir jo šalinimas. Korekcinis darbas su mikčiojančiais vaikais
    9 - 1 balsai (-ų)
Mikčiojimas ir jo šalinimas. Korekcinis darbas su mikčiojančiais vaikais. (2012 m. Gruodžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/mikciojimas-ir-jo-salinimas-korekcinis-darbas-su-mikciojanciais-vaikais.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 21:33
×