Mikro ir makro aplinka įmonėje


Girteka logistics mikro ir makro aplinka. Įmonės makro aplinka. Politinė – teisinė sistema. Socialinė kultūrinė aplinka. Ekonominė aplinka , padėtis. Mokslinė – technologinė aplinka. Gamtinė aplinka. UAB „ Girteka logistics “ pagrindinės aplinkos apsaugos kryptys. Įmonės mikroaplinka Organizacinė struktūra. Įmonės privalumai ir trūkumai. Kuris rinkodaros mikro aplinkos elementas labiausiai veikia įmonės veiklą. Kuris rinkodaros makro aplinkos elementas labiausiai įtakoja įmonės veiklą.


Politinė – teisinė sistema. Transporto veikla griežtai reglamentuojama teisės aktai ir normatyvai, nurodantys tokius reikalavimus kaip vairuotojo darbo laikas, pavyzdžiui vairavimo laikas į dieną galimas 9 valandos, po du kartus per savaitę galima vairuoti iki 10 valandų. “Normalus kasdienis poilsis” turi būti ne trumpesnis kaip 11 valandų per 24 val. Bei reikalinga Po 4,5 valandų vairavimo – 45 minutės pertrauka. Taip pat įmonės veiklai reikia gauti daugelį leidimų bei jos veikla reglamentuoja daugelis teisės aktų ir konvencijų. CMR – tarptautinę pervežimo taisyklių konvencija, AETR konvencija reglamentuojanti vairuotojo darbo-poilsio režimą, kuris tiesiogiai įtakoja logistikos įmonių veiklai, TIR muitinės konvencija, ADR teisės aktai reglamentuojantys pavojingų krovinių vežimą ir kitos.

Socialinė-kultūrinė aplinka. Lietuvoje pragyvenimo lygis yra ganėtinai žemas, tačiau šis faktorius didelės reikšmės tokio masto kompanijai neturi, kadangi įmonė dirba su stambiausiomis Europos bei NVS valstybių kompanijomis, o ne tik Lietuvoje. Tačiau įtakos turi tai, kad emigracijos mastai tik didėja, o dėl šios priežasties tokiai didžiulei įmonei yra sunkiau rasti gerus ir kvalifikuotus darbuotojus.

Ekonominė aplinka, padėtis. Aplinka: naftos produktų kainų šuoliai sukelia neigiamus padarinius transporto ir logistikos verslui. Skirtingi muitai ir jų didžiai už ES ribų.

Įmonės finansinė padėtis: Pasak rekvizitai.

  • Microsoft Word 41 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (919 žodžiai)
  • Kolegija
  • Lukas
  • Mikro ir makro aplinka įmonėje
    8 - 1 balsai (-ų)
Mikro ir makro aplinka įmonėje. (2017 m. Vasario 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/mikro-ir-makro-aplinka-imoneje.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 08 d. 09:55
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo