Mikrobangų technikos namų darbas


Transporto technikos pagrindai namu darbas. Kryptingumo diagramos. Kryptingumo diagrama.

Mikrobangų technikos namų darbas. Bangos ilgio simetriniai ploni vibratoriai, maitinami vienodos amplitudės ir fazės srovėmis. Išvesti formulę parodytos antenų gardelės kryptingumo diagramai skaičiuoti, apskaičiuoti ir nubraižyti kryptingumo diagramas dviejose plokštumose, rasti diagramos plotį. Sprendimas. Naudota literatūra.

Duota :

Užduotis: išvesti formulę parodytos antenų gardelės kryptingumo diagramai skaičiuoti, apskaičiuot kaip pagrindu naudosimės simetrinio vibratoriaus elektrinio lauko tolimojoje zonoje išraiška. ( išraiška. 174 , šaltinis: z. Vainoris techninė elektrodinam tačiau ši išraiška apibūdina vertikalaus vibratoriaus elektrinį lauka tolimojoje zonoje. Kadangi mano užduotyje yra horizontalus užduotyje nurodytoje sistemoje trys simetriniai vibratoriai yra horizontalioje plokštumoje. Taške m nutolusiame nuo visų trijų vibrato dabar atsižvelgdami į atstumų nuo vibratorių iki taško m skirtumus užrašome kiekvieno iš vibratorių kuriamo lauko taške m išraiškas.

Dabar, kad galėtume apskaičiuoti sistemos kuriamą elektrinį lauką taške m turime sumuoti visų trijų vibratorių kuriama šis reiškinys smarkiai su matome, kad gavosi paprastesnė bet vis dar gana sudėtinga išraiška, tačiau pastebime, kad išraiškos pabaigoje yra narys atitinkantis geometrinės pro taigi išraiška ( ) yra duotosios sistemos elektrinio lauko tolimojoje zonoje išraiška. Mano uždavinys yra surasti duotos sistemos kryptingumo diagramą. Praktiškai patogiau yra vartoti normuotas kryptingumo charakteristikas , nes jų maksimali reikšmė visada bus lygi. Kryptiškumo diagrama normuojama atžvilgiu elektromagnetinio lauko amplitudės , arba galios sriauto tankio maksimalaus spindulia kad nesuklystume nustatydami maksimalaus kaip matome iš grafiko elektrinis laukas įgyja maksimumus prie č = 0, š, 2š reikšmių. Aš pasirinksiu š. Taigi dabar jau galime užrašyti duotos sistemos krypt įsistatę visas žinomas reikšmes į ( dabar įsistatę į ( 11 ) išraiš brėžiame kryptingumo diagramą azimutinėje plokštumoje xoy ( ži belieka tik surasti šios diagramos plotį. Tam matuojame kampą tarp dviejų diagramos taškų kuriose spinduliuojamo elektromagnetinio lauko amplitudė y kad tiksliau išsivaizd kaip matome iš kryptingumo diagramų, sistema iš trijų vibratorių duoda kryptingumo diagramą šiek tiek siauresnę negu vieno simetrinio vibratoriaus. Be to dar atsiranda papildomi lapeliai dėl to, kad sistemos kryptingumo diagrama ( grafikas ) nėra dvikryptė.

  • Microsoft Word 283 KB
  • 2012 m.
  • 9 puslapiai (937 žodžiai)
  • Universitetas
  • Patricijus
  • Mikrobangų technikos namų darbas
    10 - 3 balsai (-ų)
Mikrobangų technikos namų darbas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/mikrobangu-technikos-namu-darbas.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 21 d. 16:55
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo