Mikroekonomika namų darbas 3 variantas


Įmonių ekonomikos ir vadybos katedra. Namų darbas 3 variantas. Teorinės užduotys 1 užduotis testiniai klausimai. Nustatykite veiksnius , lemiančius bendrųjų pajamų mažėjimą. Ribinių išlaidų augimą sąlygoja. Ką turi bendro tobulosios ir monopolinės konkurencijos rinkos? Kuri iš paminėtų gėrybių nėra visuomeninė. Tarkime Lorenco kreivė pateikiama kaip tiesi linija , tuomet. Užduotis teiginiai. Praktinės užduotys 3 užduotis uždaviniai. Gamybos veiksnių sukuriamas produktas.


Klaidingas. Gerovės ekonomistasi nagrinėja taisykles, kurios leistų pasiekti maksimalią gerovę, išorinių sąnaudų ir naudos klausimus, sprendimų priėmimą viešajame sektoriuje ir pan.

Studento mėnesio pajamos yra 100 €. Tarkim, kad už jas jis perka mėsą ir bulves, kai mėsos kilogramo kaina yra 10 €, o bulvių kilogramo kaina yra 2 € . Nubrėžkite, studento biudžeto liniją ir abejingumo kreivę, kuri liečia biudžeto liniją taške, kai studentas perka 5 kg mėsos ir 25 kg bulvių.

Studentas pirks mažiau bulvių, nes jo pajamos sumažėjo, o bulvių kokybė suprastėjo. Mėsai studentas išleis daugiau pajamų.

Firma didintų gamybos apimtis, nes trumpojo laikotarpio išlaidos mažėtų.

Trumpuoju laikotarpiu firma pasiektų masto atiekonomiją, o ilguojuo teigiamą masto ekonomiją.

Kiekviena įmonė nori dominuoti, todėl stengiasi elgtis kitaip, nei priešininkai.

Jei be bendradarbiavimo, įmonės gali bandyti tapti švariomis, o jeigu bendradarbiaujant, tikėtina, kad įmonės nuspręs likti nešvariomis.

Pagal pelno maksimizavimo taisyklę (MRPL/PL=MRPK/PK=1 ) apskaięiavę gauname, kad pelnas yra maksimalus, kai yra šis derinys L=2 ir K=4. Tuo metu taip pat yra minimalizuoti kaštai.

  • Microsoft Word 58 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1460 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintarė
  • Mikroekonomika namų darbas 3 variantas
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Mikroekonomika namų darbas 3 variantas. (2015 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/mikroekonomika-namu-darbas-3-variantas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 00:46
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo