Mikroekonomikos 8 variantas namų darbas


Vilniaus gedimino technikos universitetas. Įmonių ekonomikos ir vadybos katedra. Namų darbas 8 variantas. Teorinės užduotys 1 užduotis testiniai klausimai. Kokį prekių derinį pasirinks vartotojas , jei nori maksimizuoti pasitenkinimą , tačiau piniginės pajamos yra ribotos. Derinį , kuris yra biudžeto linijos ir abejingumo kreivės lietimosi taške. Nagrinėjant gamybos teoriją , ribinė techninė pakeitimo norma apibūdinama. Visa , kas paminėta. Monopolinės konkurencijos firmos ekonominis pelnas lygus. 150 Lt. Tai infliacijos lygis bus. Tobulosios konkurencijos sąlygomis susidarius bendrajai pusiausvyrai. Kiekvieno gamybos veiksnio ribinio produkto piniginė išraiška lygi produkto , kuriam gaminti naudojamas gamybos veiksnys , kainai. Užduotis teiginiai. Praktinės užduotys 3 užduotis uždaviniai. Gamybos išlaidos trumpuoju laikotarpiu. Kai kaina A ir kiekis. Kai kaina B ir kiekis J. Kai kaina C ir kiekis I. Ceio ahio ceha. „ Alfa “ firmos strategija. „ Beta “ firmos strategija Mažai Daug. Taikydami strategiją „ Mažai “. Taikys strategiją „ Daug “. Taikyti strategiją „ Daug “. Jeigu firma „ Alfa “ taikys „ Mažai “ strategiją. Sudarysiu rašytinę sutartį su konkurentu , kurioje bus nurodytos sutarties sąlygos ir jos laužimo pasekmės.

(Nes taške, kuriame liečiasi biudžeto linija ir abejingumo kreivė, yra maksimizuojama vartotojui teikiama nauda.)

(Ribinę techninę pakeitimo normą apibūdina visi paminėti apibūdinimai.)

(Bendroji pusiausvyra tobulojoje konkurencijoje pasiekiama tada, kai yra lygios pirkimų ir pardavimų apimtys.)

Teisingas, nes technologinė pažanga leidžia gaminti produktus mažesnėmis išteklių sąnaudomis, todėl su nepakitusiais ištekliais produktų galima pagaminti daugiau, todėl gamybos galimybių kreivė persikelia į dešinę.

Klaidingas, nes tobuloje konkurencijoje ribinių pajamų kreivė tiek ilgu, tiek trumpu laikotarpiu yra absoliučiai elastinga. Vartotojai stipriai regauoja į kainų pasiketimus ir neperka brangesnių prekių, nes rinkoje yra pigesnių analogų arba pakaitalų.

Teisingai, nes visuomeninėmis gėrybėmis naudojasi ir tie žmonės, kurie nemoka už paslaugą, o ribinė nauda išreiškiama per kainą, kurią individas sutinka mokėti.

Nubrėžkite paklausos ir pasiūlos kreives pavaizduodami grafiškai (4 grafikai) toliau išvardintų įvykių daromą įtaką kavos rinkai. Paaiškinkite, kokią įtaką šie veiksniai, kai kiti veiksniai išlieka nekintantys, turės kavos pusiausvyros kainai ir kiekiui.

Darbuotojai, dirbantys kavos sektoriuje, susijungė į profsąjungą ir išsireikalavo didesnių atlyginimų.

Yra tikėtina, kad netolimoje ateityje kavos kaina augs.

Amarai sunaikino didelę dalį auginamų kavos pupelių, tai įtakojo pasiūlos kreivės pasislinkimą į kairę pusę, t. y. siūlomas mažesnis kavos kiekis už didesnę kainą.

Arbatos kaina sumažėjo, tai įtakojo pasiūlos kreivės pasislinkimą į dešinę, o paklausos kreivės į kairę, t. y. sumažėjo kavos paklausa ir padidėjo pasiūla, sumažėjo kavos kaina.

  • Ekonomika Namų darbas
  • Microsoft Word 94 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1286 žodžiai)
  • Universitetas
  • Viktorija
  • Mikroekonomikos 8 variantas namų darbas
    10 - 6 balsai (-ų)
Mikroekonomikos 8 variantas namų darbas. (2015 m. Rugsėjo 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/mikroekonomikos-8-variantas-namu-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 21:49
×