Mikroekonomikos namų darbas 10 variantas (3)


Mikroekonomikos namų darbas 10 variantas. Užduotis. Įmonių ekonomikos ir vadybos katedra. Jei ekonomika yra efektyvi. Didėjant bendrajam naudingumui. Aprašymas. Teigiamas ribinis naudingumas. Skirtingai negu konkuruojančios firmos monopolistas. Paklausos kreivė, kuris užtikrina jam maksimalų pelną. Jeigu skolinamųjų lėšų paklausos kiekis viršija skolinamųjų lėšų pasiūlos kiekį , tikėtina , kad padidės palūkanų norma. Visuomeninės gėrybės nuo privačių skiriasi tuo , Mikroekonomikos namų darbas 10 variantas kad jos nėra dalomos ir nevartojamos individualiai. Praktinės užduotys 3 užduotis uždaviniai. Visas šias pajamas ir moka vartotojai , nes akcizo mokestis tenka vartotojams. Norint nustatyti pradinę kapitalo kainą , visus turimus kaštus padalinam iš maksimalaus kapitalo kiekio. Norint nustatyti pradinę darbo kainą , visus turimus kaštus padalinam iš maksimalaus darbo kiekio. Pusiausvyra pasiekiama taške. Ilygtį atsakymas sutampa.


Teisingas. Bendra gamybos apimtis didėja lėtėjančiai, kai ribinis produktas mažėja.

Apskaičiuokite, kokia yra nauja kapitalo kaina, kai išteklių sąnaudas vaizduoja izokostė XZ?

Naujas firmos pusiausvyros taškas – B. Pasikeitus kapitalo kiekiui ir kainai, tuo pačiu pasikeičia abejingumo kreivė bei biudžeto tiesė. Tuomet biudžeto tiesė tampa abejingumo kreivės liestine taške B. Jame firma ir minimizuoja bendrąsias išlaidas.

Firmai pasiekti šio taško negali, nes reikia, kad taškas liestųsi su tiese (firma neturi pakankamai išteklių). Norint, kad firma pasiektų šį tašką, reiktų įdiegti naujas technologijas.

Kaip galima išreikšti 100 vnt. gamybą vaizduojančios izokvantės nuolydį A taške?

Tarkime, kad firma patobulina valdymą ir bendrosios išlaidos dabar sudaro tik du penktadalius anksčiau patiriamų išlaidų. Nustatykite, kokios dabar yra firmos bendrosios išlaidos.

Jeigu kaina išliktų tokia pati, kiek firma gamintų produktų ir kokį gautų pelną?

Kokia gamybos apimtis firmai užtikrina maksimalų pelną? G gamybos apimtis užtikrina įmonei maksimalų pelną (Firma maksimizuoja pelną kai MC=MR)

Ar firma gaus ekonominį pelną? Jei taip, tai kokio dydžio? Firma negaus ekonominio pelno, nes pavaizduota pusiausvyra yra ilgojo laikotarpio (Ilguoju laikotarpiu ekonominis pelnas negalimas, galimas tik normalusis)

Trumpojo ar ilgojo laikotarpio pusiausvyra vaizduojama pusiausvyra? Argumentuokite savo atsakymą. Tai ilgojo laikotarpio pusiausvyra, nes ilguoju laikotarpiu įmonė pasiekia pelną ne ATC kreivės minimumo taške.

  • Microsoft Word 161 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1192 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gabrielius
  • Mikroekonomikos namų darbas 10 variantas (3)
    10 - 1 balsai (-ų)
Mikroekonomikos namų darbas 10 variantas (3). (2018 m. Sausio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/mikroekonomikos-namu-darbas-10-variantas-3.html Peržiūrėta 2019 m. Rugpjūčio 20 d. 06:42
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema