Mikroekonomikos namų darbas 11 variantas


Mikroekonomikos praktikos darbų užduotys Nr. 11 Darbo jėgos rinka ir darbo užmokestis. Darbo prestižo pokytis. Gamybos veiksnio kaina. Sumažės darbuotojų užimtumas ir darbo užmokestis. Užmokestis padidėja , o užimtumas sumažėja. Darbo kiekis ir kokybė lemia užmokestį. Ribinio produkto pajamos. Atlyginimų padidėjimą nekintant užimtumui. Ribinį produktą ir to produkto ribines pajamas. Didesnės arba lygios ribiniams darbo kaštams. Papildomas darbo vienetas nepadidina gaminamo produkto apimties. Didėjant laikraščių ir žurnalų kainai. 22 12. Taip , nes pelnas padidėja. Atvirkščiai proporcingai darbo užmokesčio lygiui tiesiogiai proporcingai kapitalo kainų lygiui. Kai darbo ribinis naudingumas yra mažesnis už laisvalaikio ribinį naudingumą. Darbo pasiūla. Persikelia į kairę , jei produkto , kurį kuria šis darbas , paklausa sumažėja. Padidėjus vieno kainai padidėja kito paklausa. Perkvalifikavimo sistemos trūkumų. Nes mrpl. Mrpl mcl. Mrpl mpv 10 mrpl. Mrpl 10. Varianto pasirinkimą lems turima rinkos galia.

Pagal 13 uždavinio sąlygą pasakykite, kokios yra antrojo kirpėjo darbo ribinio produkto pajamos? 60 (10*6=60)

Pagal 13 uždavinio sąlygą pasakykite, ar Jonui apsimoka samdyti antrą kirpėją? Jei taip, tai kiek eurų jis padidina pelną? Taip, nes pelnas padidėja 20 € (32+20=52)

Kada žmogaus sprendimas yra teisingiausias kada kalbama apie darbo ir laisvalaikio trukmę:

absoliučiai elastinga, jei įmonė parduoda produktą tobulos konkurencijos rinkoje;

sutampa su ribinio produkto kreive.

Jei abu ištekliai yra geri pakaitai, tai:

sumažėjus vieno kainai padidėja kiro paklausa;

padidėjus vieno kaina sumažėja kito paklausa;

Tarifinio užmokesčio pokytis lemia darbo pasiūlos kreivės perkėlimą. Ne

Ribinio produkto pajamos sutampa su ribinėmis pajamomis. Ne

kiek darbuotojų įmonė samdo, kai darbo užmokestis už valandą yra 6 €, o gaminamo produkto vieneto kaina 2 €? 4, nes MRPL=w

kiek darbuotojų įmonė samdo, kai darbo užmokestis už valandą yra 6 €, o gaminamo produkto vieneto kaina 3 €? 5

A variantas rinka darbuotojams, bet ne profsąjungai, nes didelis darbo užmokestis lemia užimtumo mažėjimą. Profsąjungos gali įdarbinti 4 tūkst. narių.

B variantas tarpinis, tinka darbuotojams ir profsąjungai, bet ne darbdaviui. Jis gali mokėti 40 tūkst., o reikia mokėti 45 tūkst.

  • Ekonomika Namų darbas
  • Microsoft Word 19 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (1205 žodžiai)
  • Laura
  • Mikroekonomikos namų darbas 11 variantas
    10 - 3 balsai (-ų)
Mikroekonomikos namų darbas 11 variantas. (2015 m. Lapkričio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/mikroekonomikos-namu-darbas-11-variantas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 10:11
×