Mikroekonomikos namų darbas 2 variantas


Teorinės užduotys. Užduotis testiniai klausimai. Iš kelių pateiktų atsakymų išrinkite vieną teisingą ir pagrįskite savo sprendimą. Pasirinktą atsakymą galite paryškinti (pastorinti šriftą, pabraukti ar įrašyti kita pasirinkta spalvaTeisingi ir argumentuoti atsakymai vertinami po 0,5 balo. Jei automobilis ir benzinas yra papildančios prekės, tai kuris iš šių teiginių klaidingas. Nustatykite, kada firmos gamybos apimtis maksimali. Kokią kainą nustatys pelną maksimizuojanti firma monopolinės konkurencijos rinkoje (atsakydami naudokitės pav. )? Neigiamos išorės efektų pasekmės lemia tai, kad. Galimi vyriausybės veiksmai, mažinant pajamų nelygybę. Teiginiai. Įvertinkite pateiktus teiginius, nurodydami, kad teiginys yra teisingas arba klaidingas. Savo vertinimus būtina pagrįsti, t. Y. Įrodyti, kuo klaidingi teiginiai yra klaidingi, ir kas padėjo nuspręsti, kad vienas ar kitas teiginys yra teisingas. Teisingi ir argumentuoti atsakymai vertinami po 0,5 balo. Teiginiai. Teisingas/Klaidingas. Praktinės užduotys.

kryžminis benzino ir automobilių paklausos elastingumas yra teigiamas; jų kryžminis paklausos elastingumas neigiamas, nes, padidėjus vienos prekės kainai, sumažėja su ja kartu vartojamos prekės paklausa

3,3 Lt;MR=MC kreivių susikirtimo taškas rodo monopolijos gaminamos produkcijos kiekį Qmax, kuriame pelnas maksimalus, o paklausos kreivė rodo šio kiekio kainą.

prekių gaminama per daug ir pernelyg žemomis kainomis; (Efektai, kurie sąlygoja žalą – neigiamos išorės efektai. )

panaudojant visas minėtas priemones. Vyriausybė turi teisę taikyti minėtas priemones

Klaidingas. Gėrybės gali būti laisvosios ir ekonominės. Laisvosios – atmosfera, vėjas; Ekonominės- vanduo, žaliavos.

Monopolinės firmos ribinės pajamos yra lygios 0, kai paklausa yra vienetinio elastingumo.

Darbo pasiūlos kreivė „išlinksta atgal“, kai darbo užmokesčio pakeitimo efektas persveria darbo užmokesčio pajamų efektą.

/ klaidingai, nes Du pakeitimo efektas gali būti didesnis, lygus ar mažesnis už DU pajamų efaktą.

Išteklių paskirstymas gali tenkinti Pareto kriterijų netgi tada, kai ribinė pakeitimo norma nesutampa su ribine transformacijos norma.

Kokia bulvių pusiausvyros kaina? 0.4 lt/kg , nes paklausos ir pasiūlos kiekiai sutampa.

0,3 Lt? (būtų deficitas, nes pirkėjai nori daugiau tos prekės įsigyti nei jos yra)

Kokia būtų kaina, jei paklausos kiekis padidėtų 8 tūkst. kilogramų, esant bet kuriai kainai?Būtų 0,5 lt/kg, nes padidinus paklausos kiekį 8 tūkst. Vieniatais, sutampa paklausos ir pasiūlos vnt.

Grįžkime į pradinę situaciją. Tarkime, kad vyriausybė bulvių augintojams teikia 0,2 Lt subsidiją už kiekvieną parduotą bulvių kilogramą. Kokia bus nauja kaina?

Kokius nuostolius patirtų vyriausybė? Jei Vyriausybė nustatys 0,4 lt/kg , tada visos bulvės bus parduotos ir nebus nuostolio.

  • Ekonomika Namų darbas
  • Microsoft Word 623 KB
  • 2016 m.
  • 7 puslapiai (1480 žodžiai)
  • Universitetas
  • Viika94
  • Mikroekonomikos namų darbas 2 variantas
    10 - 4 balsai (-ų)
Mikroekonomikos namų darbas 2 variantas. (2015 m. Vasario 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/mikroekonomikos-namu-darbas-2-variantas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 15:03
×