Mikroekonomikos špera


Rinkos monopolizavimo pasekmes. Aktyvinantys veiksniai. Pelno maksimizavimas ilguoju periodu. Gamyba ir jos veiksniai. Monopolizacijos gamyba. Aktyvinantys veiksniai?. Rinkos monopolizavimo formos. Monopolizacijos formos. Monopolizavimo formos. Gamyba ir jos veiksniai speros.

Gamyba ir jos komponentų derinimas. Gamybos vystymosi etapai. Modernizavimo tipai. Gamybos veiksniai, funkcija ir planas. Gamybos mąstas ir veiksniai turintys įtakos jam. Pajamos dėl gamybos mąsto. Mažėjančio rib. Rezultato dėsnis. Gamybos veiksnių pakeičiamumas. Gamybos organizavimo charakteristikos. Gamybos subjektai ir jų tipai. Gamybos organizavimo formos. Jų privalumai ir trūkumai. Firmos veiklos rodikliai. Firmos veiklos organizavimas. Pelno maksimizavimas. Konkuruojančios firmos. Produkcijos pasiūlos kreivė trumpuoju ir ilguoju periodu. Rinkos monopolizavimo charakteristika. Konkurencijos rūšys ir tipai. Monopolizavimo proceso esmė ir turinys. Prekių realizavimas monopolinėje rinkoje. Monopolizavimą aktyvinantys veiksniai. Pagrindinės monopolizavimo pasekmės. Monopolijos pasekmės.
  • Microsoft Word 540 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (4496 žodžiai)
  • Mikroekonomikos špera
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Mikroekonomikos špera. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/mikroekonomikos-spera.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 23:36
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo