Mikroekonomikos uždaviniai


Uzdaviniai su bvp. Bvp uždaviniai. Mikroekonomika uzdaviniai. Ilguoju laikotarpiu firmos turi gauti ekonominį pelną, antraip jos paliks šaką. Mikroekonomikos uzdavinynas. Mikroekonomikos testai. Ar monopolistas nustato didžiausią galimą kainą už kurią ekonomikoje. Ekonominiai uzdaviniai. Mikroekonomikos paruoštukė 3. Trumpasis laikotarpis apibudinamas kaip laikas trumpesnis už 6 mėnesius.

Kuris iš šių teiginių yra teisingas? Jei esant dabartinei gamybos apimčiai firmos ribinės pajamos mažesnės už ribinius kaštus, tai firma turi. Monopolinės firmos vidutinės pajamos. Laužta paklausos krievė oligopolijoje susidaro, kai. Monopolinė konkurencija skiriasi nuo tobulosios konkurencijos tuo, jog.

D) visi paminėti teiginiai, kadangi ribiniui produktui mažėjant, ribiniai kaštai didėja, ir atvirkščiai ribiniui produktui didėjant, ribiniai kašati mažėja ir pradedant veikti mažėjančio rezultatyvumo dėsniui, ribiniai kaštai didėja.

. Jei esant dabartinei gamybos apimčiai firmos ribinės pajamos mažesnės už ribinius kaštus, tai firma turi.

C) sumažinti gamybos apimtį, firma turi sumaži a) firmai mažinant kainą, konkurentai elgiasi taip pat, o didinant kainą, jie neseka firma, kadangi konkurentai nori pasi c) esant monopolinei konkurencijai produktai yra diferencijuoti, o esant tobulajai konkurencijai – tapatūs, kadangi monopolinėje. Trumpasis laikotarpis apibūdinamas kaip laikas, trumpesnis už mėnesius (n), laikotarpis priklauso kiek produktui reikai laiko paruošimui, todėl nebūtinai iki 6mėnesių ir baigsis trumpasis laikotarpis.

. Ilguoju laikotarpiu firmos turi gauti ekonominį palną, antraip jos paliks šaką (n), šiuo laikotarpiu dirma dar tik plečiasi, todėl didelio pelno gaut negali.

. Monopolistas nustato didžiausią galimą kainą, kuria vartotojai vis dar perka jo produktus (n), monopolinėje rinkoje kainas reguliuoja vyriausybė.

. Šakose, kurių koncentracijos norma vienoda, veikia tiek pat firmų (t), firmų skaičius yra vienodas šakose, kuriose yra vienoda koncentracijos norma.

. Monopolinė konkurencija būdinga šakai, kurią sudaro vienintelė firma, priimanti rinkos nustaty80 lt, gamybos apimtis 3, gamyba bus nutraukta, nes kaina mažesnė už vidutinius kintamuosius ir vidutinius bendruosius kaštus.

150 lt, gamybos apimtis 5, kadangi kaina didesnė už vidutinius kintamuosius kaštus, bet mažesnė už vidutinius bendruosius kaštus, todėl gamyba bus tesiama tik tam tikrą laikotarpį, nes patirti nuostoliai mažesni nei nutraugus gamybą.

200 lt, gamybos apimtis 6, gamyba bus tęsiama, ntrumpuoju laikotarpiu vidutiniai bendrieji ir ribiniai kaštai padidės, bet tik tada jei keisis pardavimo kaštai.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (631 žodžiai)
  • Mikroekonomikos uždaviniai
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Mikroekonomikos uždaviniai. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/mikroekonomikos-uzdaviniai.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 14:48
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo