Mikroekonominė analizė


Mikroekonominė analizė. Testas. RINKA. Maksimalioji kaina reiškia. Trumpuoju laikotarpiu kainai kintant, išnuomojamas butų kiekis būtų pastovus, todėl pasiūlos kreivė. Kuris teiginys kalbant apie „modelį“ ir yra teisingas. Lyginamoji statika, tai. Rezervavimo kaina. Kuris teiginys teisingas, kalbant apie “diskriminuojantį monopolistą”. Biudžetinis apribojimas. Pajamų padidėjimas biudžetinę tiesę. Kai vartotojas turi sumokėti valstybei tam tikrą sumą už kiekvieną nupirktą prekės vienetą, vadiname. Pirmenybės. Vartotojo pirmenybių aksiomos. Jei vartotojas mano, jog X ne blogesnis už Y, o Y ne blogesnis už Z, tada jis taip pat manys, kad X ne blogesnis už Z t. Y. (x1,x2) ≥ (y1,y2) ir (y1,y2) ≥ (z1,z2),. Todėl šią vartotojo pirmenybių prielaidą vadinsime. Tobulieji pakaitalai. Tobuliųjų papildinių abejingumo kreivės. Naudingumas. Naudingumas, kai norima pabrėžti prekių rinkinių išsirikiavimą, vadinamas. Cobb’o – Douglas’o naudingumo funkcija užrašoma. Naudingumo funkciją vaizduojančių abejingumo kreivių būdai. Teisingi ir neteisingi teiginiai. RINKA. Biudžetinis apribojimas. Pirmenybės. Naudingumas. Uždaviniai.

1.Rinkoje pusiausvyra susidaro, kai prekės kaina tokia, kad prekių kiekis, kurį gamintojai nori parduoti, sutampa su prekės kiekiu, kurį pirkėjai nori pirkti.

2.Maksimalioji kaina reiškia, kad gamintojai negali prekių parduoti pigiau ir kaina nustatoma aukščiau pusiausvyros kainos.

3.Pagal Pareto neefektyvaus paskirstymo savybė ta, kad galima kažkam padaryti geriau, nebloginant padėties niekam kitam.

4.Nuomos reguliavimas geriausia išeitis butų savininkams, jie gaus daugiau pajamų.

  • Ekonomika Testas
  • Microsoft Word 22 KB
  • 2014 m.
  • 7 puslapiai (1085 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lina
  • Mikroekonominė analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
Mikroekonominė analizė. (2014 m. Balandžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/mikroekonomine-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 01:32
×